Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt a leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a leggázabb randipartnered? Mit csinált?

Figyelt kérdés
Nekem fotóalbumot kellett nézegetnem a srác tuning verdájáról. Azt se tudtam, hogy szabadulhatnék meg tőle úgy, hogy ne tűnjek azért túl parasztnak. Ráadásul a vonaton ismerkedtem meg vele, munkából tartott haza, tök normálisnak meg komolynak tűnt, aztán beállított az első randinkra egy fényképalbummal a kocsiról és az volt a fő témája végig. Nem tudom mit gondolt, de irtó gáz volt. :D Szerintem azóta se érti miért nem vettem fel neki többé a telefont. :D
2016. ápr. 25. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem családi fényképalbumot mutogatott, olyan részletességgel, hogy a Fifi bácsi 40 éves korától a temetéséig, élt vagy 90 évet. A randipartner 6 évesen, általános iskolai ballagása, az összes rokon név szerint. Szerencsétlen nagyon nem vette észre magát, pedig szóltam is neki, hogy ez nem ide való. Ráadásul még én éreztem magam kellemetlenül, mert árva vagyok, és semmi féle rokont nem tudok felmutatni.
2016. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A srác eljött a randira.Találkoztunk.A köszönés utáni mondata az volt, hogy bocsi, de neki dolga van...Erre reflexből rávágtam, hogy "nekem is".Elköszöntünk és mindenki ment tovább a maga útján az 1 másodperces randí után.

Nem bántam, mert tulajdonképpen vakrandi volt és baromira nem jött be a srác.

2016. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Másik gázos az volt, mikor a randi közepén felhívta valaki a srácot...A srác azt mondta, egy haverja az és át kéne ugrani a szomszédos szórakozóhelyre hozzá megbeszélni valamit.Hát jó, elmentünk kocsival.Erre asrác bevallotta, csak azért intézte így, hogy lássa, elég rugalmas vagyok-e.

Mondom, ez noormáális??? Miféle idétlen tesztelés ez és mire jó? Na mindegy is, mert mondtam a srácnak, hogy én most rugalmasan hazamegyek és ennyi volt...Elég sértődött, csalódott képet vágott.Hát, nem tudom, mit várt.Tesztelgesse a nagyanyját, nekem ilyen dedós szórakozásra nincs időm.

2016. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 schamuelson ***** válasza:
51%

Igazából ebben a sztoriban én magam voltam a "gáz randipartner". Nem vagyok rá büszke, de talán mások tanulnak belőle.

A nulladik randi egy hatalmas egyetemi bulin volt, koncert. Enyhén szólva már nem voltam szomjas. A nagy tömegben mellém sodródott egy lány. Pár mosoly, meg véletlen érintés után nem húzódtunk el egymástól. Később már összeölelkezve énekeltük a számokat. És a végén csók is esett. Majd hazakísértem, és útközben is sokat csókolóztunk, beszélgettünk. Ha kicsit rámanősebb vagyok, (áh hülyeség, hiszen akkor még szűz voltam) akkor vele alhattam volna.

A lényeg, hogy a második - azaz az első randira - már szín józan állapotban mentem. Viszont így már semmi vonzót nem láttam, éreztem a lányban. Igyekeztem finoman közölni, hogy nem érzek mély vonzalmat, azt meg nem szeretném, hogy csak a szex miatt legyünk kapcsolatban.

Szóval csínján az alkohollal, ha csajozni (pasizni) akartok!

2016. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felutaztam Pestre (3,5 óra)nagyjából azért, hogy végigjárhassam a kisboltokat, mert ő energia italos dobozokat gyűjt és hátha van vmi új valahol, végigjárjak 2 plázát a nagy semmiért mert nem shoppingolni készültem, a telenor előtt üljek a padon, a margitszigeten leüljünk a legelső padra, majd az út szélén üljünk egy betontömbön és nézzük ahogy mennek az autók. Jaa ültünk még a városligetben is délelőtt egy fél órát, ahol megreggelizett. Dél körül kérdezgette, hogy 'nem akarsz venni vmi kaját?' persze erre a válaszom 'nem' volt, mert nem gondolnám, hogy ez az én dolgom lenne... Aztán délután a keleti pályaudvar előtt is ültünk, mert én hülye megvettem reggel oda-vissza a jegyeket helyjeggyel együtt, így nem tudtam előbb hazamenni. Amikor reggel mondtam, hogy menjünk az állatkertbe, mert az egész napos program, nem unatkoznánk, arra a válasz az volt, hogy nem gondolom, hogy ő egész nap majmokat fog szagolni...

Amikor említettem, hogy gondoltam csinálunk is vmit, beülünk vhova, akkor még én voltam a bunkó, és túl nagyok az elvárásaim. És ha elvárom tőle, hogy ő szervezze meg a programot, az olyan mintha azt akarnám, hogy vigyen el hawaii-ra. Pedig csak annyi lett volna, hogy igyunk meg vmit, vagy együnk egy fagyit. Ráadásul nem meghívatni akartam volna magam. Azt is megkaptam, hogy más örült volna ennek a programnak... Végül még hazavonatoztam 3,5 órát, aztán a helyi járattal majdnem 1 órát, szóval kb. 8 órát utaztam ezért a "szuper" napért.

2016. ápr. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úristen utolsó ez nagyon gáz... Én legalább csak 20 percet buszoztam a csodás randimért, és nem is tartott egésznap..
2016. ápr. 26. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!