Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok-Nők! Zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Zavarna ha a randin nektek kéne fizetni a fiú-férfi helyett?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 16:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Kapni fogod a savat. :D
2016. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hányadik randi és volt-e olyan, hogy mindent ő fizetett? Mert ha első randi, akkor általában a fiú szokott fizetni, én legalábbis nem erőltetném a fizetést, mert a legtöbb pasinak azéert ez nagy dobás az önérzetben, hogy előránthatja a pénztárcát. Aztán randi végén azzal búcsúzok el, hogy "legközelebb moziba menjünk és én fizetek", vagy valami hasonló. De ha a pasi elém tolná a számlát egy étteremben első alkalomban, hogy a vendégem volt és fizessek, akkor elé tenném a számla felének megfelelő összeget és elbúcsúznék. örökre.
2016. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha első randiról van szó, akkor igen. Az nem zavarna, ha a sajátomat fizetem, ezt fel is szoktam ajánlani. Legtöbbször persze visszautasítják.. Ekkor jön az, hogy köszönöm, de akkor legközelebb én fizetek.


Szóval igen, első randin kifejezetten zavarna.

2016. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ha én hívom el a fiút-férfit randevúra, akkor evidens hogy fizetném a cehhet :)
2016. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Első randin zavarna, mert nem vagyok teljesen liberális... ha ő hívott meg, akkor legyen neki annyira fontos, hogy rendesen felkészül rá. Később, ha x. randiról van szó, addig nem volt baj, és tényleg egyszer véletlenül otthon hagyja a pénztárcáját, akkor igen.
2016. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha ő hívott el és első randi, akkor igen.


A saját magam részét én állnám, akárhányadik randi is, nem szeretem ha fizetnek helyettem.

2016. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5. vagyok, azt amúgy elfelejtettem hozzátenni, hogy már az első randin is fel szoktam ajánlani, hogy fizetek, illetve később vagy felesben, vagy egyszer én, másszor a párom.
2016. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 pörölycápa ***** válasza:
Ha elhív valahova randizni, majd utána közli velem, hogy én fizetem az egészet, akkor zavarna. Ha valakit én hívok meg, akkor én is fizethetem. Ha meg elmegyünk együtt valahova, akkor mindenki a maga részét fizeti.
2016. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha meghív és mondjuk fizetéskor veszi észre hogy nincs nála sem pénz se kártya az nem zavarna. Nyilván ha kétszer is eljátssza az már más eset.

Ha kimondottan ő hív el, akkor az se esik jól ha a sajátomat kell fizetnem mert nem biztos hogy az én árkategóriám a hely. Ha közösen beszéljük meg, akkor fizetheti mindenki a sajátját.

Ha járunk, akkor más persze, akkor mondhatja nyugodtan hogy most fizessek én, persze ha lehet akkor előre szóljon. De ismerkedési fázisban ez elég gáz lenne.

2016. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ismerkedős fázisban zavarna, de kapcsolatban ha nekem van és neki nincs, akkor én adok és vica versa.
2016. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!