Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek mi a legdurvább, legciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a legdurvább, legcikibb randis élménye?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a legcikibb randis élmény, ha még randizni se voltam soha.
2016. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Megismertem egy lányt megbeszéltük SMS-ben hol találkozunk,erre beállított 5barátjával a randira!!!

Otthagytam őket,menjen a barátaival ahova akar

2016. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Hogy miért?Pl.beülős vele valahova mind az 5-nek fizessem amit fogyaszt,vagy mi?Szerintem gáz
2016. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
2 hónapig leveleztem egy csajjal, lebeszéltük a találkozót és erre megjelent az anyukájával... 21 éves csajról volt szó.
2016. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

az első pár éttermes randi után elmentünk futni a Margitszigetre


és olyan dögös volt h egyszerűen nem tudtam leplezni az álló dákót :D persze észrevette.. így útólag persze már csak vicces, akkor elég kínos volt


főleg h futásban sem bírtam tartani vele a tempót rendesen :D

2016. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Lemerült a kocsijában az akksi, tolni kellett. Fél óra kínlódás után végre jött egy gyalogos férfi, aki segített.
2016. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Randiztam egy pasival,nki még volt kis dolga és elvitt magával.Addig gondoltam írok egyik bnőmnek,hogy mizujs,milyen a pasi tsb és véletlen pasinak küldtem el az sms-t :P


Volt még 1 ,őt társkeresőn ismertem meg és képek alapján jól nézett ki,de élőbe nagyon gáz.Kajáldába mentünk,de én már akkor tudtam,hogy fhúú nekem ő tutira nem kll,ráadásul stílusa is idegesítő volt. Gondoltam beülünk aztán csá,annyit kibirok :P Rendelt egy nagy hambit és meg egy üdcsit,hogy gyorsan haladjunk :D Kaja potyogott szájából,közbe mondta mondókáját.Többen is voltak és nevetgéltek és én arra gondoltam,lehet rajtunk nevetnek? Szóval nem figyeltem mit mond srác csak,hogy bla bla bla,közbe meg rettentő kínosan éreztem magam.Oké végeztünk,kilépünk ajtón én már köszönnék el,de ő felajánlja hogy hazakísér és mikor talizunk legközelebb :S Á mondom nem köszi meg így össze vissza makogtam :D Persze közöltem,hogy képtelenség hogy köztünk legyen valami.

2016. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Én egyszer leöntöttem a partnert kávéval. Szándékosan.
2016. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Én netről ismertem meg egy srácot, kedvesnek tűnt, voltak közös témáink, bár kicsit fura volt. A randin először sörözni mentünk majd még ott a kocsmába bejelölt facebookon és megnézegette az ismerőseimet, a legtöbb lány barátnőmről megkérdezte hogy van-e pasija.. Aztán folytattuk a beszélgetést és említettem neki, hogy néha eljárok szórakozni a barátnőimmel. Ő arra a következtetésre jutott, hogy akkor legyünk barátok és akkor majd hívjam el őt is magammal amikor szórakozni megyünk. De a vége volt a legjobb. Már kajáláson is túl voltunk mikor elkezdtünk exekről beszélgetni (már alapból csak azért maradtam hogy hátha lesz még valami vicces sztori, nem igazán érdekelt a srác).. Mesélt egy két éves kapcsolatáról én meg megkérdeztem tőle, hogy miért lett vége. A válasz: azért mert elege lett a csajnak hogy sokat ásítok és az orrom a kabátom ujjába törlöm, és azzal a lendülettel megmutatta, hogy a sok cucctól megvan töredezve a kabátja ujja:))
2016. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az én részemről volt ciki... volt egy kisebb bevarasodott seb a homlokomon, véletlenül odakaphattam... és a srác szólt, hogy vér folyik a homlokomról. Na, akkor hittem azt, hogy ennyi volt. Szerencsére nem, azóta mát a vőlegényem :).
2016. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!