Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok. Bejönnek a gitáros pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Bejönnek a gitáros pasik?

Figyelt kérdés
Tudok gitározni,de nem nagyon merek vele dicsekedni.....az az igazság hogy a sulim messze van és bentlakásban lakom hétköznap.Nagyon sok a lány és kicsitt félek attól,hogy dicsekedjek.Van okom arra,logy féljek?Neki vágjak,hogy egy gitárestet szervezzek a bentlakásba?
2010. ápr. 8. 12:30
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
joejt puxy;)
2010. ápr. 8. 23:07
 22/27 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon bejönnek a gitáros tagok, de nem a gitár miatt, hanem tényleg az a lényeg, hogy valami hobbija legyen, ami engem is érdekel...:) egyébként én is erdélyi vagyok. 17/L. melyik városban laksz?:)
2010. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Csikszereda.....;) te?
2010. ápr. 9. 13:43
 24/27 anonim ***** válasza:
wow ;)) én is..azt ne mondd h marcis vagy ;)
2010. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

hat epen nem

segitos.....:P

2010. ápr. 9. 15:07
 26/27 A kérdező kommentje:
esetleg egy Id? igy egy kicsitt kinos;)
2010. ápr. 9. 15:09
 27/27 anonim ***** válasza:
irj privat uzenetet;)
2010. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!