Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyek érdekes a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek érdekes a lány számára, ha megvan a száma?

Figyelt kérdés
Mi írjak neki, hogy keltsem fel a figyelmét?

2016. máj. 5. 17:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell erőltetni semmit, az általában olyan gázul szokott elsülni. Csak szimplán hívd fel, és kérdezd meg lenne-e kedve találkozni? Egy kávé, vagy valami.


N

2016. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele túl bensőséges kapcsolatban és egyelőre csak a barátja szeretnék lenni, mert barátja van és várok, hátha történik valami. Úgyis a kapcsolatok 80%-a szakítással végződik, szóval az esély megvan rá. Ha érdekes a személyiségem számára, már az is jó.
2016. máj. 5. 17:39
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

jó úton haladsz afelé, hogy

- zaklatónak gondoljon

- bekerülj a barát zónájába örökre

- minden esélyed eljátszd arra, hogy valaha is több legyen köztetek.



sok sikert hozzá, az ilyen "van pasija, de a barátja leszek amíg nem szakítanak" srácok elég ritkán kerülnek a fentiektől eltérő polcra :)

2016. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Akkor más tanács? Várok, mert:

1.) Ha miattam szakít a pasijával, velem is szakítani fog másért

2.) Nem vagyok olyan gerinctelen, de a lány viszont szeretem.

Na mi legyen? :D

2016. máj. 5. 18:41
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

Ne rondíts bele más kapcsolatába. Ha szereted, hagyod, hadd menjen a saját útján. Majd ha szétmennek, vagy hozzád megy tanácsért a párkapcsolati problémáit illetően, elkezdheted kifejezni, hogy kedveled őt.


26/L

2016. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

1.) Fentebb kifejtettem, hogy nem szándékozom szétválasztani őket, de attól még lehetek mellette támasznak.

2.) Nem ez volt a kérdés. Válaszokat szeretnék, nem kioktatást. Szóval jó tanács SZÁMOMRA?

2016. máj. 6. 13:50
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

Igen, lehetsz mellette támasznak, csak azt ne feledd el, hogy a romkom-ok kivételével a támaszból ritkán lesz pasi. Megmarad örökre támasznak, akinek a vállán ki lehet sírni az aktuális pasit.



A megoldás? Keresel kapcsolatot, elkezdesz élni, és ha éppen szabad leszel, amikor felszabadul a lány, akkor lecsapsz rá, de nem holmi támasz témával, hanem férfiként

2016. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
És mindkettő egyszerre nem megy. OK, felszabadul, leszek a támasza, de közben járunk is? Muszáj választani?
2016. máj. 6. 17:48
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Egyrészt te Április 4 előtt (értsd mielőtt felszabadul :)) akarsz a támasza lenni. Már pedig ilyen kedves támasz barát srácból a meséket és ritka alkalmakat leszámítva nem nagy betűs FÉRFI lesz a csaj életében, hanem kedves támasz barát srác a felszabadulás után.
2016. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek hogy tetszek neki? Igazából akarok is meg nem is, mert beszélgetni akarok vele, de elszakítani a barátjától nem, kivárom míg szakítanak. :)
2016. máj. 6. 22:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!