Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyek érdekes a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek érdekes a lány számára, ha megvan a száma?

Figyelt kérdés
Mi írjak neki, hogy keltsem fel a figyelmét?

2016. máj. 5. 17:25
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Találtam is pár érdekes cikket: (ha ugyanaz a gondotok, mint nekem) [link]
2016. máj. 12. 18:14
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok, a pua a legjobb tippekkel fog szolgálni a problémádra, ennyi erővel mondjuk voodooval is próbálkozhatnál, de az most kevésbé divatos :)
2016. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, hogy a PUA miért nem jó?
2016. máj. 12. 19:03
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne keltsd fel a figyelmét, amíg van barátja. Barátkozhatsz az ismerőseivel, rokonaival, de próbálj úgy a látóterében maradni, hogy csak a peremen legyél. Így tudni fogod, mikor kell majd lépned, de nem játszod el idő előtt az esélyedet. Nem most kell érdekesnek lenni.
2016. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Jó, de egy két érdekes tény még nem a világ vége magamról. :)
2016. júl. 2. 19:08
 16/31 anonim ***** válasza:
97%
Beleolvastam ebbe a pua-ba. Egy felig meddig intellingens lany 3 mp alatt lekoptatna ilyen szöveggel, ez valami borzalom.
2017. ápr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Diavolino44 ***** válasza:
Mivel tobb mi t egy ev telt el, igy nem tudom mit varsz. :D
2017. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
72%
Ne foglalkozz vele, amíg nem szakít a barátjával, csak annyira légy a körében, hogy másoktól megtudd mikor szakítottak.
2017. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta? :D
2017. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
25%
Nem biztos hogy téged dobni fog azok a nők dobnjàk a pasikat akik olyan tipusok is .Ha ő egy hűséges tipus és nem akarja megcsalni a pàrjàt hidd el hogy észbe fog kapni és elmondja a párjànak hogy vége .Ebből indulj ki és persze ismerd ki előbb .Meg ha kelleti magát neked annak ellenére hogy van parja akkor nyugodt lehetsz hogy veled is megfogja tenni nem azért mert nem szeret hanem mert ilyen tipus .
2017. dec. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!