Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi mosolyog és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi mosolyog és bemutatkozik, de utána nem keres?

Figyelt kérdés
Egy kávézóban dolgozom és valamelyik nap bejött egy férfi a kolleganőivel (nem most voltak itt először). Mindig nagyon barátságos és kedves. Legutóbb miután elmentek, 5 perc múlva visszajött egyedül. Mondta, hogy biztosan furcsán fog hangzani, de megkérdezheti-e a nevem, mert mindig olyan mosolygós és kedves vagyok. Szóval bemutatkoztunk, de közben jöttek vendégek így nem tudtunk beszélgetni. Mielőtt elment, még annyit mondott, hogy maradjak mindig ilyen. Azóta viszont nem jön és nem is keresett meg a közösségi oldalon (kb 1 hét telt el). Lehet, hogy nem látta rajtam a kölcsönös szimpátiát és azért nem keres? Vagy mi lehet a baj? Pedig nagyon szívesen megismerkednék vele, de én nem tudok elmenni a munkahelyére úgy, mint ő hozzám. Bejelölni sem szeretném, sose voltam kezdeményező, félénk vagyok ahhoz. Vagy csak egyszerűen szimpatikus voltam neki és ennyi?

2016. máj. 6. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szimpi vagy és ennyi.

Nekem ez nem fura, én is tudom a kedvenc helyemen a pincérnő nevét, meg a boltban az eladókét, nincs ebben semmi fura, ha megkérdezi a neved. Kicsit családiasabb, barátságosabb lesz tőle a hangulat, és ennyi.

2016. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mikeXxX ***** válasza:
Jaj már 1 hét nem a világ vége ne vicceljünk már voltam én is hasonló szituban és több mint egy hónap múlva tudtam csak én is menni pedig érdekelt a lány .
2016. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Odajött koncerten egy srác, bemutatkozott, megkérdezte a nevem. Még le is betűztette! Gondoltam, be akar jelölni és ismerkedni, ha már ennyire tudni akarta. Aztán kezdődött az előadás és azóta se hallottam róla. Nem értem, mi volt ez.
2016. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, szurna. ;)
2016. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak szimpi voltál neki és ennyi, de az is egy opció, hogy bejössz neki és akarna valamit (vagy akart volna). Ha bejössz neki, akkor lehet, hogy most nem ért rá bemenni a kávézóba egyelőre vagy meggondolta magát, és inkább nem akar kezdeményezni (vagy nem interneten akar, és arra vár, hogy újból be tudjon menni hozzád). És akár még az is lehet, hogy közben akadt egy másik csaj. Vagy csak jópofizott egyet neked a kávézóban. Igazából ezernyi megoldás lehet, ezt nem fogod megtudni, maximum csak tőle. Ha megint bemegy a kávézóba, és nem foglalkozik veled, akkor nem akar semmit, ha meg közeledik megint, akkor hajrá. :)
2016. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor épp olyanja volt, hogy "udvaroljon" egyet vagy kicsit "flörtöljön", aztán ennyi.
2016. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azóta már volt bent és beszélgetünk napi szinten. Alakul a dolog. :)
2016. máj. 28. 10:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Na jól van, akkor megoldódott és a választ is megkaptad a kérdésre. :D

Sok sikert továbbra is!

2016. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2016. máj. 28. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!