Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire van, , kellemetlen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van, , kellemetlen" helyzetben egy 31 és fél éves férfi, ha egy szakítás után újra el kellene keresnie társat, barátnőt?

Figyelt kérdés
Ugye, ebből a randizás dologból az évek során teljesen kijöttem, mármint gyakorlati szempontból. Sajnos a külsőm sem olyan vonzó már, mint 25-26 évesen. Kissé megereszkedett az arcom, de ennek ellenére jól tartom magam, sportolok, nem vagyok elhízva, korrektül öltözködöm. Albérletben élek már évek óta, van rendes keresetű és megbízható állásom. Csak hát ez pár szerzés dolog...Megkoptam, nagyon kevés a barátom a munkámból kifolyólag, a többiek jó része is már családos. Az meg annyira kellemetlen, megalázó tud lenni, hogy az ember vad idegen nőket szólítson le kvházban, színházban, moziban, könyvtárban (utcát nem mondom, az kínos tud lenni). Ugye rosszul esik a visszautasítás. Ha az ember a munkájában egész jó tud lenni, akkor olyan demoralizáló tud lenni egy nő szájából az a bizonyos ,,nem" szó. Így sem könnyű ez, hogy az ember messze van nagyon a ,,ronda" pasi tényezőtől. Lelobozza az embert ez a dolog akár egy hétre is. Persze vannak erősebb (mentális, pszichés)fickók, akik 100 nem után az 101. re igent kapnak és boldogok. De nem mindenki egyforma. Társkereső is kizárva, voltam fent, jó ha minden 10. visszaír, annak jó része is, hogy messze lakom. A maradék pedig vagy eltűnik akkor is ha jól alakulnak a dolgok, vagy túlzottan infantilis, netán sérült lelkileg. Hogy lehet ebbe belevetnie magát az embernek? Most is volt egy konferencia, ahová engem is kiküldtek, volt 3-4 nagyon szimpatikus 27-32 év közötti nő, na de nem mertem megszólítani egyiket sem. Ugye, ha az ember csak beszélgetésként megy oda idegenként, akkor is levágja egy értelmes nő (mind tanult, több nyelvet beszélő, diplomás hölgyek), hogy ...akar valamit a pasas. A másik meg, kicsi az esélye, hogy egy csinos 25-30 körüli nőnek nincs párja.
2016. máj. 13. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

No idea mate, de én is rettegek ettől a potenciális visszatéréstől a húspiacra.

Szerencsére stabil a kapcsolatom, de amiket kívülről látok, az alapján sokkal nehezebb ma a dolga az átlag férfinak, mint volt a mi időnkben, kb 10 éve.

Nagyon sok lett a beteg nő és nem is hetekig tartana rájönni, hogy defektes, hanem csak percekig.

Eljutni randiig pedig kész reménytelenség.


Valszeg te is fel kell szállj a tinder-vonatra és húzogass emberforma entitásokat, akár valami prospektusból a zoknikat.

Nem irigyellek, az biztos.


Igyekszem nagyon vigyázni a barátnőmre :)

2016. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz már a dolog, mint 22-25 évesen. A 25 alatti nőknek már túl idős egy ilyen pasas, a 25 felettiek normálisabbja már párkapcsolatban él, vagy házas. Esetleg ha nem, és normális, akkor is már szinte a kapcsolatból kilépve várja sok éhes pasas, akik között úgyis van jobb, mint én. Tudom ez a bukott mentalitás, de a húspiacon mindig van gyorsabb és tehetősebb vevő. A 30 feletti magányos nők nagy része meg nem családcentrikus, hanem karrierista. Akinek meg 30 felett van gyereke, az pedig nekem nem jó. Nem szeretném olyan szempontból más gyerekét nevelni, hogy rossz géneket örökölt (persze lehet tőlem is ilyesmit kapna, nem tudni), nehézségei lesznek szociális, emocionális, intellektuális téren.
2016. máj. 13. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaz, én kvázi 25 alatt vagyok (mert idén leszek), de eszembe sem jutna egy 31 éves férfire azt mondani, hogy öreg


A magam részéről kicsit szánalmasnak tartom azt a mostani hozzáállást, hogy ha a egy pár között 2-4 évnél több van (természetesen a férfi idősebb), az már sok. Régebben ennyi volt a minimum; és hát valljuk be, ez is csak korosztályfüggő. Felnőtt kategóriában úgy gondolom h 6-8-10 év korkülönbség nem számít, ha egy kapcsolat megbukik, az nem a korkülönbségen múlik...

2016. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as

Valamit félreérthettél. Nem a korkülönbség a téma.

2016. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fogalmazhatunk úgy is, hogy igen, félreértettem mert az alapvető probléma az lenne hogy a kérdező nem is tudja hogyan is fogjon hozzá a csajozáshoz.


Viszont valljuk be, a válaszait végigolvasva én azt látom, hogy nem csak nem tudja hogy merre induljon, hanem igenis vannak korbeli problémái, mert fogalma sincs merre szeretne elindulni.... a 25 alatti nőkről azt gondolja hogy idősnek tartanák (és lehet h a kérdező is őket fiatalnak), 25-30 között nem tudja elképzelni hogy találna olyat akinek nincs párja, 30 felett meg vagy karrieristának tartja a nőket vagy gyerekkel nem kell...


Igen általánosságban egy nő sokkal nagyobb határok között hajlandó mozogni korhatárok tekintetében, de azt hiszem először el kellene dönteni hogy mit akarunk


/jah, 3-as voltam/

2016. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Agreed, el kéne döntenie, hogy mit akar, de ettől függetlenül ebből tinderes szenvedés lesz, higgyétek el.

Ha olyan lenne a kérdező, aki könnyen ismerkedik spontánul,már tudna róla és nem itt basxná a rezet...


Amúgy, de ez tényleg csak egy személyes tanács, a legjobb nők a már gyerekes, férjezett 30-asok, csak hát velük a szeretői viszony a nyerő, az viszont nagyon.

Te, kérdező, ha jól értem, egy konvencionális papás-mamáshoz illő barátnőt keresnél, ami elég necces manapság.

2016. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, a hagyományosat preferálom.
2016. máj. 13. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj ezen, és a visszautasítást se úgy éld meg, hogy a te értékedet csökkentené, hiszen attól nem érsz kevesebbet, mindössze annyi történik, hogy az adott nő úgy érzi, hogy nem vagytok kompatibilisek egymással. Ettől még valaki másnak lehetsz nagyon értékes is. És leszel is, ha semmit sem erőltetsz, és nem is adod fel. :)
2018. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!