Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan reagálnátok? Őszinté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok? Őszintén? L

Figyelt kérdés

Nem vagyol féltékeny, hiszen nem vagyunk együtt, illetve még ?jel az egész.


Ismerkedem egy sráccal. Komolyak a szándékai, csakhogy 'elkottyantotta', barátilag, barátkozásból beszélget más lányokkal.


Természetesen nekem is vannak fiúbarátaim, de jelenleg nem kezdek barátkozásba fiúkkal csak úgy spontán.


Igazából csak fura. Azt mondta nem akar semmit tőlük. Csak barátkozás.


Elhihető? Te elhinnéd?


2016. máj. 14. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem vagytok még csak együtt sem, akkor neked mi közöd van hozzá, hogy kikkel barátkozik? :)

Nem értem a kérdést.

2016. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%

Hát téged sem az értelmi képességeid miatt fognak imádni a férfiak :)


Amúgy ezt az "elkottyantotta" igét úgy képzeltem el, hogy összefosta magát :)

2016. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hagyjuk ezt a "mindenkinél okosabb vagyok, de még se tudok semmit, így próbálom csak játszani az észlényt" hozzáállást.


Tudom, h nem vagyunk együtt, csak fura, hogy másokkal barátkozik spontán, ellenkező neműekkel. Nem akarom, hogy hülyére vegyen. Mert ez pont lehet annyira igaz, mint amennyire egy nagy kamu is.

2016. máj. 14. 22:37
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor onnantól, hogy összejöttetek, nőre sem nézhet? Nem ismerhet meg új női barátot, mert "mi van, ha flörtölnek?" :)
2016. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hadd ne barátkozzon már másokkal,persze hogy elhiszem.Kezdődő féltékenység beszél belőled hiába írtad ki hogy nem vagy az.
2016. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Megkérdezném hogy "nem-e tudol magyarul bészé'ni?"


Mi a rák az a "vagyol"???? Komolyan???

2016. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

ma 22:49


Kérsz xanaxot? Mérd meg a vérnyomásodat, mert szerintem a fejed is belevörösödött.

2016. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ez nem féltékenység. Vannak fiúbarátaim. Felőlem neki is lehetnek lánybarátai, bár anno azt mondta, hogy nincsenek. Most hirtelen lettek alakulóban lévők(?)


Gondolom egyikőtöket sem zavarja, ha a barátotok/barátnőtök spontán haverkodik lányokkal/fiúkkal, pl.utcán, mert szimpatikus neki a lány/fiú. Na tudjátok kinek meséljetek. :D

2016. máj. 14. 22:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem burokban kell élni engem nem érdekel ha a csajon pasikkal barátkozik....Tegye.
2016. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Feltettem egy normális kérdést, hogy ti elhinnétek e vagy sem? Ennyi! Tisztában vagyok vele, hogy kinek mihez van joga. Nem vagyon kíváncsi a sok hülyeségre.
2016. máj. 14. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!