Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan reagálnátok? Őszinté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok? Őszintén? L

Figyelt kérdés

Nem vagyol féltékeny, hiszen nem vagyunk együtt, illetve még ?jel az egész.


Ismerkedem egy sráccal. Komolyak a szándékai, csakhogy 'elkottyantotta', barátilag, barátkozásból beszélget más lányokkal.


Természetesen nekem is vannak fiúbarátaim, de jelenleg nem kezdek barátkozásba fiúkkal csak úgy spontán.


Igazából csak fura. Azt mondta nem akar semmit tőlük. Csak barátkozás.


Elhihető? Te elhinnéd?


2016. máj. 14. 22:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9 De nem is ezt kérdeztem...


Áh, mindegy.

2016. máj. 14. 23:01
 12/17 anonim ***** válasza:

ma 22:52


Nem mindegy a helyzet.

Ha az utcán leszólítana spontán embereket, az zavarna. - De ha a munkája, hobbija közben barátkozna, az nem zavarna egyáltalán. - Ha téged zavar, a pszichológust ajánlom.

2016. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érted de mindegy.
2016. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Talán csak kitalálta őket.
2016. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#12 Hihetetlen :D Tudsz olvasni?


Azt kérdeztem, hogy hihető e v sem?


Nekem van több fiúbarátom. Mindenről beszélünk. És ez természetes. Munka, hobbi, érzelmek, szexualitás nyílt téma. Bármilyen szinten. Vannak olyan idióta csajok/pasik, hogyha a pasijuk/csajuk mással beszél erotikusan, kibeszéli a szexuális vágyait, problémáit, flörtölget, akkor már robban. Ez tényleg szánalmas, hiszen mindenki arról és azt beszél, amiről akar. Semmi köze hozzá! Aki ezt nem fogja fel, tényleg orvosi eset.


De én nem ezt kérdeztem. :)

2016. máj. 14. 23:10
 16/17 anonim ***** válasza:
7., elfogadom a xanaxot, hátha akkor el tudok nézni a kriminális nyelvtanerőszak felett :D
2016. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg tobb vasat tart a tuzbe es mindenkinek azt mondja, hogy a tobbi lany csak barat.
2016. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!