Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Gáz, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz, ha egy fiú kicsit visszafogottan öltözködik?

Figyelt kérdés
Mostanság megfigyeltem, h nagyon divatosak lettek ezek a nagyon színes és hatalmas mintákkal ellátott pólók, valamint ezek a rikító felsők. Én mindig is ezeket az egyszerűbb, visszafogott ruhákat szerettem, kevés szín, kisebb minta és főleg csíkos felsőim vannak. Mielőtt félreértené valakit, nem ódivatú cuccokról beszélek és igyekszem márkásabb ruhákat venni, csak most elbizonytalanodtam, h lehet unalmas a ruhatáram. Kíváncsi lennék, h ti lányok mit gondoltok erről?
2010. ápr. 9. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A csajok sem egyformák, kinek ez jön be, kinek az. Én spec. irtózom a mai "divatos" pasiktól. Legalábbis a ruhájuktól.

21l

2010. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda a rikítós cuccokért. (Magamon sem, meg egy pasin sem.) Sőt, néha a divattól is rosszul vagyok. Mindenki azt hordja amiben jól érzi magát:)
2010. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Teljesen kiábránditó, amikor egy pasi menő fickónak akar tűnni márkás vagy divatos cucokkal és közben felkopik az álla, mert annyira barom. Na ez a gáz !


Attól, hogy egy pasi menően öltözik, nyomja a vagány szöveget, 10 percig babrál a hajával és csokis AXE-t használ, attól még nem vesz le a lábamról. Minden FENT található, kedves kérdező, már akinél található.


A fejben és a szemben. Ott kell legyen az a valami, ami hogyha hiányzik akkor egy hétköznapi, tucat paliról beszélünk és semmi többről. Sajnos , kedves fiúk, a legtöbben ebbe a kategóriába vagytok sorolhatók :-) Lehet lepontozni nyugodtan, ez az igazság és szerencsés vagyok, hogy én nem ilyen tucat fickókkal érem be, nálam a férfi szó egyéniséget hordoz magában, csakúgy mint jelenlegi barátom is ;]

2010. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a "divatos" cuccok nagyon rusnyák a csíkos jó!
2010. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

legalább van stilusod. én is kb hasonlóan öltözöm mint te. az ilyen rikitó pózer gyökereknek nincs egyéni stilusuk mert mind egymást majmolják.

16F

2010. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is olyat veszek fel amiben jól érzem magam, nem követem a divatot. :)
2010. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

attól függ h "visszafogottan" alatt azt érted e h jobbra lenyalt haj meg nadrágba betürt felső meg hónajig felhuzott nadrág:\ az általába nem szokta elnyerni a legtöbb lány tetszését de van akinek tetszik és erre bukik

hajrá drukkolok

2010. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

19:24


LOL, köszönöm a visszajelzést

Úgy látom sokan ismertek magukra a leirásomban

De nem zavar :-)


Sőt . . . . . ;]

2010. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

20:15

Pont ezt akartam elkerül, h valami igénytelen gyökérnek nézzetek. Egyáltalán nem vagyok ilyen...

[link]

kb ilyesmire gondoltam

2010. ápr. 9. 20:26
 10/12 anonim ***** válasza:
énis kb így öltözködöm, mint a képen látható ember, és nem nagyon kapkodnak utánam a csajok... lehet azért, mert kéne több önbizalom, meg egy esztétikusabb fej... 15/F
2010. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!