Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomi esküvő, és utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomi esküvő, és utána buli visszafogottan? A párom nagy templomi hepajt szeretne rendezni, és viszont eléggé visszahúzódó személy vagyok.

Figyelt kérdés

Templomi esküvőt én is szeretnék - bár még nem vagyok megkeresztelve -, ezzel nincs is semmi baj. De részemről családi okok miatt szerintem senki nem jönne el, max 1-2 jó barát.

A párom részéről viszont legalább 100 ember ott lenne, távoli rokonok, haverok, osztálytársak, stb... stb... Én közülük ismerek kb. 10 embert... Ez már kicsit aggasztó számomra, mert mindig rosszul vagyok a tömegben, ráadásul teljesen idegenek között feszült leszek. De a kedvéért eltűröm, hiszen ez nem csak az én napom lesz.

DE. A hagyományos zene, amit anyósom megkövetelne nekem nem jön be, itt már kezdődne a vita. Ráadásul csak a párommal tudok táncolni, mással - főleg idegenekkel - nem.

Mivel ők ragaszkodnának a menyasszonytánchoz meg az ilyesmikhez, itt is probléma lenne... A párom már felajánlotta hogy akkor táncol ő helyettem (: akkor viszont biztos hogy felháborodna mindenki...


Ha volt már más is hasonló helyzetben, akkor hogyan oldotta meg?


2011. jan. 13. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sor hiszti,végül templomban 200 ember,utána szolid vacsi a nagyonszűk rokonsággal (12 fő) étteremben
2011. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk mi fizetjük a párommal és olyan lesz amilyennek mi szeretnénk.A zene nem lesz hagyományos.A tánctól már én is előre rosszul vagyok.Azt javaslom,ha nem szoktál inni akkor most tedd meg és felszabadultabb leszel.Én csak mértékkel teszem majd,mert szinte mindenkit ismerni fogok a lagziba.Nálunk dj lesz meg ceremóniamester.Egy ceremóniamester lehet,hogy nálatok is jó lenne.Jó kedvet csinál és segít mindenben.
2011. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Azért egy mennyasszonytáncot túl lehet élni, akkor is ha valaki utál táncolni. Oda nem kell nagy tánctudás, meg egyszer életedben kibírod. A templomban pedig észre sem fogod venni a tömeget, úgyis csak Őt fogod látni, abban a helyzetben. :)
2011. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az rendben van, hogy ez nem csak a te nagy napod, de az anyósodnak egyáltalán nincs beleszólása, a pároddal pedig kompromisszumra kell jutni. Legyen sok ember, rendben, de ne legyen menyasszonytánc. Egyáltalán nem kötelező.. A zenébe pedig nem értem, miért engedsz.. Ez a te esküvőd is! Nincs az a pénz, amiért én mulatóst hallgatnék az esküvőmön..

Ha a párod eltáncolna helyetted a menyasszonytáncot, akkor legyen úgy! Ne izgasson, mit gondolnak mások.. Miért kellene rosszul érezned magad a te nagy napodon?

2011. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, pánikbeteg vagyok :( szóval attól félek, majd csak az marad meg emléknek, mikor kidobtam a taccsot :D
2011. jan. 13. 15:23
 6/11 A kérdező kommentje:

Menyasszonytánc helyett tudnátok ajánlani valami más megoldást? Mert a családban a pénzosztás szokás, amit nem mondhatok le, de nem állhatok oda senki elé, hogy ide a lóvét :/

Valami kreatív kéne, de lehetőleg táncmentes... vagy olyan, amivel nem nekem kell mindenkivel táncolni ;)

2011. jan. 13. 15:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómék a menyasszonytáncot úgy oldották meg, hogy a vőfély eleve úgy mondta be, hogy "eladó a menyasszony és a vőlegény", és ketten álltak ki táncolni, majd hozzájuk lehetett csapódni, és úgy táncolt velük mindenki, hogy ők ott ketten lépkedtek. :)
2011. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, úgy talán könnyebb lenne ha a párom is táncolna, köszi a tippet! :)
2011. jan. 13. 15:49
 9/11 anonim válasza:

Szerintem a pánikbetegség nem kis dolog, és a család igazán megérthetné a helyzetet.

Barátomék az esküvői meghívóba írták bele viccesen, hogy nem lesz menyasszonyi tánc. Ebből mindenki megértette a helyzetet és borítékban kapták meg a menyasszonyi táncra szánt összeget, vagy nagyobb nászajándékot adtak a meghívottak. A lényeg, hogy a vendégek előre tudták mi a helyzet.

2011. jan. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
akár ceremónia hangosítás is vezeték nélküli 4 db mikrofonnal 30-50 méterig ehhez zene úgy 61 féle vagy amit hozol akár pendrive-on, lakodalmast és retro t is játszok na de lady gaga-t is
2011. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!