Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nok miert mondjatok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok miert mondjatok, hogy nem a gazdag, bekepzelt pasik jonnek be amikor ugy van?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt olvasom,hallom. De ez egyaltalan nem igaz ,elmentem ugyanarra a helyre az egyik alkalommal teljesen atlagosan,szerenyen,visszafogottan a masik alkalommal viszont draga ruhakba,oraba,elegansan,bekepzelten. Mindket alkalommal megprobaltam flortolni,az elso esetben a szolid,atlagos pasi szerepeben nem sok sikerem volt. Viszont a nagykepu,gazdag,bajgunar szerepbe nem igazan kellet tornom magam,szinte uldoztek a nok.

Es mindket alkalommal probaltam mindenfele novel kapcsolatba lepni.

Alapbol magas,atlagos testalkatu,jokepu pasi vagyok.

Es ne mondjatok,hogy nem igy van ,mert sajat boromon tapasztaltam a kulonbseget.


2016. máj. 17. 19:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Azért mondom, mert nem a "gazdag, beképzelt" pasik jönnek be.
2016. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
24%
Komolyan olyan ez mint az országgyűlés.Hazudik mindenki.....
2016. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
74%
Az nem olyan szinten bejövés, hogy tetszel nekik, hanem kiszagolták a pénzt. És igen, ezek pénzéhes ribik. De nem minden nő olyan. Én vőlegényemnek pl. nincs kocsija, még anyjával él, az én ingatlanomba fogunk összeköltözni, és én nem tartom beképzeltnek (persze nem is tutyimutyi anyucipicifia, szerencsére).
2016. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nyilván, aki nem veled ért egyet, már is hazudik. Logika. :)
2016. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan mindenhol vannak olyan nők akik a pénzes pasikra hajtanak, ezt a fajtàt hívjàk luxusprostinak kb. Semmiben nem különböznek a callgirl-öktől.

És olyanok is vannak akik nők, nem k..vàk, akik màsra buknak, nem a bohóc divatmajmokra.

Hiàba adtad ki magad gazdagnak, nem szedtél fel normàlis kapcsolatra nőt, csak olyat akinek a nem létező pénzedért kellettél. Neked tényleg ez kell?

2016. máj. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tényleg lenne nőd, mi nem felfújható vagy képzeletbeli, és boldog kapcsolatban élnél, nem kísérletezgetnél ilyenekkel, mert leszarnàd ki tetszik jobban a többi nőnek.
2016. máj. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy van nom ,es szerintem ennyi idosen ez boven belefer.
2016. máj. 19. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!