Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nok miert mondjatok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok miert mondjatok, hogy nem a gazdag, bekepzelt pasik jonnek be amikor ugy van?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt olvasom,hallom. De ez egyaltalan nem igaz ,elmentem ugyanarra a helyre az egyik alkalommal teljesen atlagosan,szerenyen,visszafogottan a masik alkalommal viszont draga ruhakba,oraba,elegansan,bekepzelten. Mindket alkalommal megprobaltam flortolni,az elso esetben a szolid,atlagos pasi szerepeben nem sok sikerem volt. Viszont a nagykepu,gazdag,bajgunar szerepbe nem igazan kellet tornom magam,szinte uldoztek a nok.

Es mindket alkalommal probaltam mindenfele novel kapcsolatba lepni.

Alapbol magas,atlagos testalkatu,jokepu pasi vagyok.

Es ne mondjatok,hogy nem igy van ,mert sajat boromon tapasztaltam a kulonbseget.


2016. máj. 17. 19:32
1 2 3
 11/27 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Minimum négynek!
2016. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Dollykam,

lehetsz az otodik cicuka!;)

2016. máj. 17. 20:15
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
A férjem csak a diákhitelét hozta a házasságba 6 éve. Bunkó sosem volt, minket nem így neveltek. De biztos neked van igazad....
2016. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdezel, ha már van megrendíthetetlen válaszod? Mintha ezt kérdezném: miért mondod, hogy nem vagy fogyatékos, amikor az vagy?


24/F

2016. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Barat , kerdesre kerdessel nem valaszolunk! Na jo pihit!
2016. máj. 17. 20:53
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmu h minden egyes no ezen a foldon ilyen, aki nem ilyen az nem no hanem ufo. Mint ahogy a ferfiak is egyfelek, a nok is, evidens.


Sirvarohogok:-))))))))

2016. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdések gyöngyszeme. Tényleg kedvenc, mikor valaki feltesz egy idióta kérdést, ami ezerszer ki lett vesézve és amire nem mellesleg van megrendíthetetlen, szintén hasonlóan idióta válasza, de azért kiírja és durrog, mikor rájön, hogy k*urvára nincs igaza. :D

Parádés.


Figyelj, nehezet kérdezek: gondoltál már arra, hogy NEM CSAK EGYFAJTA nő létezik?! Hihetetlen, nem? Mintha most azt mondanám, hogy az ÖSSZES pasinak a szolizott, műhatású, plázacicusok jönnek be, akiken több a vakolat, mint egy 15 emeletes panelon. Igen, neked is az ilyen nők jönnek be, ne is ellenkezz, ezt mindenki tudja.


Úristen ember gondolkozz már!! Ne hogy már te jobban tud a nőknél, nálam, az itt kommentelő nőknél, a barátnőimnél, akiket ÉN ismerek és nem te, hogy milyen pasik jönnek be.

Szánalmas.

2016. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Imadlak :* !
2016. máj. 17. 22:21
 19/27 anonim ***** válasza:
Ohh, bár kölcsönös lenne, de tudod mit? Vedd fel a menő cuccaid meg minden szart, amitől elvileg tapadnak a nők és akkor próbáljuk újra, elvileg pillanatok alatt rád kell izguljak. ;)
2016. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Eletem ,felre ertetted az egeszet.

En csak kivancsisagbol csinaltam ezt ,es kivancsisagbol tettem fel ezt a kerdest.

Elmondom megegyszer ,nincsenek tarskeresesi problemaim.

De mivel ennyire szeretned es en semmi jonak nem vagyok az elrontoja ezert elmehetunk fagyizni edeske ;)!

2016. máj. 17. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!