Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor csak játszik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel cseten megismerkedtünk és egyszer randiztunk is. Nagyon önbizalomhiányos, pedig mondta, hogy nincs rá oka. Azóta akármikor csetelünk mindig én kezdeményezem a beszélgetést és pár üzenet után nem válaszol. Állítólag fáj a feje és ezért nem erőst válaszolgat.

Mondtqm neki, hogy én jól éreztem vele magam és szeretnék még találkozni vele, amire ő is azt felelte, hogy számára is kellemes volt a társaságom. De akkor nem kéne kicsit ő is tegyen ezért az egészért? Jól esne néha egy "szia" tőle...semmi különleges téma.

Néha úgy vagyok, hogy hagyom a francba az egészet, pedig nagyon megkedveltem a lányt.


2016. máj. 20. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos fél szegény... Nem mer kezdeményezni.


Vagy csak szopat, de akkor hagyd az anyjába.

2016. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Felejtsd el minél előbb. Ha így viselkedik, akkor ez már csak rosszabb lesz, jobban el fog laposodni a dolog. Hidd el amikor egy lány akar téged azt észreveszed. Tapasztalat..
2016. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hagyom is, nemkeresem többet. Kíváncsi vagyok, hogy ő fog-e eresni engem.
2016. máj. 21. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:

a fejfájás nyilván kamu, nem igazán érdekled, udvariasságból válaszolgat. hagyd, írj más hölgyeknek


igen, tenne a dologért, ha akarná

2016. máj. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!