Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most így nem tudom hová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most így nem tudom hová tenni. Akar tőlem valamit ez a nő?

Figyelt kérdés

30 vagyok, és korábban (kb. 5 éve) dolgoztam egy gyárban, és volt ott egy lány, ő 2 évvel fiatalabb. Soha nem mutatta jelét, hogy közeledne, és én sem közeledtem, alig ismertem, azóta nem is láttam. Viszont valamelyik nap rámírt, hogy késztetést érzett rá, hogy írjon. Azóta is jól elbeszélgetünk, viszont ő már férjnél van, és van egy 1 éves kisfiúk. Elmondta, hogy rossz a házassága, meg hasonló információkat. Megkaptam, hogy valamiért mindig érdekelte mi van velem, hogy jóképű vagyok, nagyon értelmes, intelligens, érzelmes, jól lehet velem beszélgetni, és tuti szerencsés lesz az a hölgy, aki velem kezd. Meg nemtom, az egész beszélgetésnek olyan flörtölős a hangvétele így visszaolvasva. Finom célzások, utalások :)


Viszont motoszkál a fejemben, hogy ez nem helyes, mégiscsak van férje, és gyermeke. Viszont tudom, hogy ezt ő is tudja :D


Így nem tudom eldönteni, hogy most akar valamit, vagy csak barátkozik, azért bókol. Szerintetek?


2016. máj. 22. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz a házassága, szeretőt akar.
2016. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még ha akar is tőled valamit, jobb ha rövidrezárod a dolgot.
2016. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most akkor ez 5 eve volt?:-))


Semmi ez arrol szol, h bejossz neki es varta h majd lepsz valamit vagy visszabokolsz mert tetszel neki es tobbet szeretne:-)))

2016. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
5 éve láttuk egymást utoljára. Kb 1 hete írt rám.
2016. máj. 22. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!