Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 feletti hölgyek nálatok mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

30 feletti hölgyek nálatok mi az elvárás egy férfinél ezt mindig csak a tiniknél vagy 20-as kategóriánál látom?

Figyelt kérdés
pontosabban mi kell meglegyen minimum egy férfiban mi a minimum kategória csak pár példa : mondjuk legyen lakása vagy elég ha albérletben él vagy élhet a szüleinél is vagy legyen BMW mert a Trabantba ciki beszállni vagy ne legyen sörhasa legyen kockás netán legyen kigyúrva legyen tetkója vagy sem vagy legyen értelmiségi netán elég ha szakmunkás legyen munkamániás hozza haza a sok pénzt vagy inkább ne legyen semmi de sokat legyen veletek vagy tudom is én mi a minimum elvárás egy kicsit leírva légyszi ! Természetesen kort is kérnék ha lehet !

2015. dec. 12. 17:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
kíváncsian várom a válaszokat erre a kérdésre én is...
2015. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Legyen huseges, oszinte, figyelmes, gondoskodo, legyen belsoleg olyan mint en, kitarto, legyen jovo kepe, legyen munkaja, legyen igenyes, ha baja van beszeljuk meg, ne fojtsa magaba. Lehessen vele kozos jovot epiteni.
2015. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

csomó más dolgot először nézek, mint amiket felsoroltál. pl. beszéljen szépen, legyen stílusa, a gondolkodása legyen viszonylag független, és legyen valamennyire pozitív és realista. arról, amit kérdeztél:


- lakjon külön a szüleitől, lehetőleg egyedül, albérlet nem gond

- kocsi nem érdekel

- legyen vékony-átlagos

- érdeklődjön sok minden iránt, szeresse a munkáját VAGY legyen ambíciója, elképzelései, hogy hogy lép közelebb az álmaihoz. mindegy, hogy értelmiségi munkát végez-e, de mlm-ügynök/szektatag ne legyen.


az egyik legfontosabbat kihagytam. hogy hozzám hogy viszonyul.


33

2015. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2# neked és mindenkinek is írom , hogy senkit sem akarok elítélni pusztán kíváncsi vagyok egy kicsit részletes leírásra amit örülnék ha mindenki úgy írna ahogy valóban gondolja nem ítélkezni akarok pusztán a többség véleményre vagyok kíváncsi ! picit ironikus leszek tehát neked nem baj ha valaki otthon lakik a szüleivel nincs autója van utcaseprő állása és van mondjuk egy nike sportcipője azaz igényesnek mondható :D na szóval kicsit tömörebben ha kérhetem és nem haragszotok meg a kérdésért !
2015. dec. 12. 18:07
 5/20 A kérdező kommentje:
3# Igen ezeket kihagytam de nyilván ezekre is gondoltam most inkább a külsőségeket írtam le de természetesen külső és belső kép is érdekel pl mi az ami az is ami kizáró ok nálatok merthogy hallottam azt is régen egy lánytól akinek sportcipője van illetve abban van az már nála kiesik én férfiként nyilván nem egy cipő miatt nem kezdenék ki valakivel de ez is egy példa !
2015. dec. 12. 18:13
 6/20 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak fanyalodjon rám, bárki megteszi, még a sarki csöves sem akar megdgni.
2015. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
27 vagyok, de ha pl késői harmincas lenne a párom, akkor elvárnám, hogy magasan iskolázott legyen (mert én is az vagyok), a szakmájában sikeres legyen, tehetséges, dolgos, szorgalmas, jó munkaerő (mert én is az vagyok). Külsőre: átlagos magasságú, átlagos testalkatú, jó megjelenésű legyen (tiszta, ápolt, rendezett külsejű, életkorának megfelelő öltözetű, tetkómentes :)). Legyen saját lakása. Ha valaki 25-26 éves kora óta dolgozik és jelenleg mondjuk 35-36 éves, akkor szerintem jogos elvárás, hogy össze tudja kaparni az önerőt egy lakásvásárláshoz, aztán fizesse a kölcsönt tisztességgel. Auótja legyen, nem baj, ha 3-5 éves. Ez implikálja, hogy új típusú, márka kb mindegy, ez inkább a férfiaknak számít és egy bizonyos típusú nőnek. Ha korai 30-as, akkor kis csúszással, de ugyanez az elvárás. Ideális esetben már van jogsija, talán autója is és épp elköltözött otthonról és a kéglijét bútorozza. Nem gond, ha nagyon sokat dolgozik, de ha épp belecsöppenek az életébe, vegyen vissza a túlórákból, mert azért a kapcsolat és az együttlét fontosabb. Legyen törekvő, ambíciózus... És most jön az, ami a legtöbb normális pasinál kiveri a biztosítékot: mindezen felül még legyen izgalmas, fűszeres, vérpezsdítő, vidám, jó humorú, aki nagy kanállal eszi az életet, ugyanakkor kritikus helyzetekben képes komoly és megfontolt döntéseket hozni, ne legyen foglalt (nős/barátnős), ne legyen gyereke más nőtől...
2015. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Termeszetes, hogy lakjon kulon a szuleitol, en is kulon elek, de nem varom el hogy sajat lakasa legyen, en is alberletben lakom. Mindegy milyen kocsija van. Hazudnek ha azt mondanam lehet utcasepro is, azert elvarom hogy olyan munkaja legyen, ami nem azt sugallja hogy nem tanult, de nem kell hogy egyetemi vegzettsege legyen. Nekem is tok atlagos munkam van. Tulajdonkeppen azt varom, hogy olyan ember legyen, aki gondol a jovojere es ha a jelenlegi helyzete nem jo, akkor tesz erte hogy jobb legyen. Legyunk egymas tamaszai, ismerjuk fel egymas gyengesegeit es ne feljunk azt kimutatni egymas elott es segitsuk egymast. Fontos hogy szamithassunk egymasra. Legyen sokoldalu, romantikus, szorakoztato, lehet felolem gyerekes is, csak tudja mikor kell hogy ferfi legyen. Es hogy irjak a kulsorol is, legyen atlagos, lehetoleg sportoljon valamit hogy mozgasban tartsa magat, figyeljen oda magara, pl en is igyekszem csinos es igenyes lenni, hogy evek mulva is felhivjam magamra a parom figyelmet. Ne dohanyozzon, ne drogozzon, ne karomkodjon sokat es ne igyon sokat. Nos, azt hiszem eleg reszletes leirast adtam.
2015. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nos ha mar 30 folotti a pasi akkor igen szamit hogy dolgozik e? hogy mi a munkalya? hat mint tudjuk ma mar nem igazan valogathatunk de azert v.mi legyen. ami nekem meg fontos de az nagyon tisztelje a not. tudjon ertelmesen kommunikalni es sajat magat adja. ne nagyitson es ne legyen nagykepu. legyen termeszetes es szeresse a gyerekeket.
2015. dec. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
7# Azt mondom sikerüljön ez az álmod de az én számomra még a negyede sem kell fordítva azaz egy nőnél nekem sokkal kevesebb kell azt mondanám 8# elvárásai teljesen korrektek Bár azt mondhatom majdnem megfelelek minden elvárásnak a hetesnél is de amiben nem felelek meg abban nem is akarok :D 9# pedig kicsit hiányos egészítsd ki ha kérhetem és köszönöm a válaszokat is !
2015. dec. 13. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!