Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél év netes beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év netes beszélgetés után, ha első randin köszönéskor a pasi nyakába ugranék és megcsókolnám, az nagyon durva lenne?

Figyelt kérdés
A pasi 30,én 23, fél éve beszélünk mindennap interneten, és nagyon jól kijövünk egymàssal. Énérzem,hogy beleszerettema belsőjébe és vágyom rá
2016. máj. 25. 19:40
1 2
 1/11 Linó03 ***** válasza:
Szerintem ő csak örülne neki :D
2016. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt eléggé gyerekesnek érezném az ő helyében. Hagyd hogy ő mozduljon rád, ne vedd el tőle a lehetőséget.
2016. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem inkább le kéne szopnod.
2016. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Eközben tépd le a bugyid és húzd le a sliccét.
2016. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem félsz a csalódástól? Én is ugyanilyen cipőben járok. Minden nap beszélgetünk, tervezzük a talit... De nekem inkább a koppanás jut eszembe,mint a csók,pedig keményen belezúgtam... El sem hiszem hogy van ilyen! Amúgy tuti nem ugranék a nyakába egyből,megvárnám az ő reakcióit.
2016. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Fél évet vártatok, hogy találkozzatok??? :O Ez egy kicsit sok, elég lett volna pár hét és azonnal tali. De mindegy.


Szerintem se ugorj a nyakába, inkább mosolyogj rá, köszönjetek és úgy csókold meg.

2016. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Idealizálod, igazán nem is ismered.

Szerintem óvatosan ezzel,de te tudod.

2016. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd h o kezdemenyezzen.
2016. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem éled bele magad. Ha élőben nem néz ki jól, nem akarsz majd a nyakába ugrani.
2016. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ~OnLány~ ***** válasza:
100%
Mi is épp fél év után tudtunk csak találkozni, az első randin, vagyis amikor először megláttam, valójában azt sem tudtam mit csináljak. Nem láttam őt, ő észrevett és a megszólított, hátra fordultam, aztán odaszaladtam örömömben és átöleltem. Ez túl hirtelen is jött, minden esetre nem így terveztem, de az az öröm..így jött, de azért a nyakba ugrás és csók sok lenne. Elég ha csak odasétálsz, puszit adsz az arcára, vagy megöleled.
2016. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!