Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ismerkednétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ismerkednétek ilyen természetes külsejű lányokkal?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2016. máj. 27. 13:54
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
1-es, nem provokációnak szántam, csak sokan említik, hogy szép, csinos lánnyal ismerkednének, akkor valahogy sosem a natúr külsejűekre gondolnak, mert a végén kiderül, hogy egy mű barbie a mérce.
2016. máj. 27. 14:07
 12/30 A kérdező kommentje:

Ha mindenki lány smink nélkül rohangálna az utcán, akkor szerintem sokan melegek lennének.


Ha meg nincs kisminkelve a csaj, akkor azt mondják rá, hogy egy ocsmányság, vagy átlag alatti, vagy nincs benne semmi vonzó.

Titeket se lehet megérteni...


Ha ennyire nem jó nektek senki, akkor mutassatok ti képet, ahol gyönyörű a lány és egy deka smink nincs rajta!

2016. máj. 27. 14:10
 13/30 anonim ***** válasza:

5-ös

Van biztos az a szint, amit nem is látunk meg, de ezen lányokon azért látható a smink.

Egyrészt a bőrük feltűnően szép, sima, egyenletes, foltmentes, ami alapozóra és púderre utal.

Az első lányon az arccsont ki van pirosítva és szájfénye is van sztem, a szempilla kihúzva.

A másodikra lehet legjobban ráfogni, hogy ilyen skandináv jellegű természetességet sugároz, de ott is van szájfény, pirosító, szempilla-machináció és sztem a szeme alatti karikákat ügyetlenül nem sikerült eltüntetni.

Az utolsó lány nagyon helyes, de rajta van a legtöbb smink. A fentieken felül a szemöldöke is meg van buherálva, ráadásul a keskeny ajkai miatt ráfért volna az a kontúrozás, amitől vastagabbnak, teltebbnek néz ki.

Az arcbőre már-már szoborszerűre sikerült.


Ettől még mind a 3 lány nagyon szép és sztem smink nélkül is azok lehetnek.

2016. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ez nem szép, hanem már gyönyörű kategória.
2016. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a lányok natúrsminkkel ellátott, kifejezetten gyönyörű arcú modellek.

Inkább pont azt látom a problémának, hogy a férfiak ezt veszik "átlagosnak", meg "természetes"-nek, holott ez a külső magasan átlag feletti.


Ilyen lányokat bármelyik pasi elfogadna magának.

2016. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
54%
Ez hülyeség hogy rondák a lányok smink nélkül. Meg különben is nem lehet senkin folyamatosan smink. Azért ha van párja a nőnek mégiscsak smink nélkül fog aludni menni és felkelni és fürdeni és ha otthon vannak sem hiszem hogy levakolja magát vagy ha igen az már gáz. Egy férfi olyan nőt akar akit felismer smink nélkül is és vannak ilyenek. Én nagyon ritkán sminkelem magam, még szórakozóhelyre is mentem smink nélkül, de olyan szinten hogy alapozó se, szempillaspirál se, tényleg semmi de semmi nem volt a fejemen és a legjobb pasi szedett fel aznap éjjel. Szóval ennyit erről. Az ilyenek a természetes szépségek.
2016. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Soha nem mondtam egy lányra sem, hogy ocsmányság, csak azért, mert nem volt sminkelve, kikérem nekem.
2016. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

16-os jó a duma. Nem várom el, hogy magadról rakj ki képet, ha tényleg nem vagy pasi, de nem mutattál egy olyan képet se, ami szerinted egy teljesen természetes szépséget ábrázol.

Mert szerintem sokan kíváncsiak erre, ha neked tényleg senki nem az, csak te magad. :)

2016. máj. 27. 14:29
 19/30 anonim ***** válasza:
Kérdező: Amiket linkeltél, tökéletesen elmennek természetes szépségnek, mert bár van rajtuk smink, jó eséllyel anélkül is kifejezetten dekoratívak, maximum nem ennyire hibátlan az arcbőrük.
2016. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Amúgy nem természetes szépségekről volt szó a kérdésben hanem természetes külsejű lányokról. A kettő azért nem ugyan az.
2016. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!