Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ismerkednétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ismerkednétek ilyen természetes külsejű lányokkal?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2016. máj. 27. 13:54
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Jól van 20-as, látom te erre élvezel, csak bele tudj kötni valamibe.
2016. máj. 27. 14:40
 22/30 A kérdező kommentje:

Még mindig nem mutattál egy képet se, de a szád nagyon jár.

Vagy féltékeny vagy ezekre a lányokra, és ezért kötekedsz, vagy fiú vagy és ilyen lányokat szeretnél, csak ők nem állnak veled szóba...

2016. máj. 27. 14:46
 23/30 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem tartalak annyira fontosnak hogy ugorjak teljesíteni a kívánságaidat.
2016. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Odavagy a saját magad igazától, nagyon vered a melled, de bizonyítani nem tudod.

Ezt hívják semmit nem érő érvelésnek.

2016. máj. 27. 14:59
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a lányok valóban nagyon szépek, és biztos, hogy smink nélkül is szépek lennének, de nagyon, nagyon sok smink van rajtuk. Nem beszélve az utómunkáról a képeken.

Félreértés ne essék, egy percig sem vonom kétségbe, hogy bármelyik pasi a két kezé összetenné ilyen lányokért, de te pedig ne gondold azt, hogy ez az alapelvárás számukra. Meg hogy a pasik sikítva menekülnek, ha a nő nincs kisminkelve, meg inkább meleg lenne... Rajtam sosincs ennyire sok festék, mégse rohant el előlem egy férfi sem, pedig mostani párom is többet lát smink nélkül, mint azzal. És messze nem vagyok tökéletes szépség, se sminkkel, se anélkül.

Nem tudom, mi ez az elkeseredettség benned, de sajnállak. Nagyon torz a világ- és önképed. Volt valaha párod? Mutatkoztál előtte valaha is teljesen természetesen? Mondta neked valaha is bárki, hogy gyönyörű vagy, mikor nem voltál kimázolva?

2016. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

25-ös, igen, most is van párom, szépnek lát és örülök is neki, de nem értem, hogy ez hogy kapcsolódik a kérdésemhez, amiben csak szimplán érdekelnek a válaszok.

Ettől miért lennék én az elkeseredett? :)

Mániákusan mindenkire rá akarjátok húzni a magányos, rosszindulatú jelzőt, holott azt sem tudjátok, ki kicsoda.

Ti a kákán konkrétan nem csomót kerestek, hanem csomót találtok...

2016. máj. 27. 15:19
 27/30 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem nagyon tudnál ha akarnál sem természetes külsejű lányokat mutatni, mert az éves dekorkozmetikum fogyasztás magyarországon is megugrott, megsokszorozódott, keni magát boldog boldogtalan millió pénzekért.


Szép lányok natúrhatású sminkben, mi a kérdés :)

2016. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nem számomra kérdés, hanem a többieknek. :)
2016. máj. 27. 15:45
 29/30 anonim ***** válasza:

Ezek sminkelt lányok de ettõl még szépek. Smink nélküli természetes lányok ilyenek:


[link]


[link]


[link]



Csak,hogy lásd a különbséget.

2016. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Az elsőn is van smink, a szája nem bőrszínű, tehát van rajta egy matt rúzs, a vízvonala pedig ki van húzva fehér szemceruzával.

A másik kettőn valóban nincs smink.

Ettől függetlenül örülök, hogy belinkelted a képeket, ha már a nagy szájhősünk nem volt képes rá. :)

2016. máj. 27. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!