Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak! Nem túlzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Nem túlzás ilyesmit tenni?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy sráccal. Nagyon kedveljük egymást. Kitaláltam,hogy spontán csinálok neki valami apróságot... hogy meglepjem, kedvességből. Vagy veszek neki valamit, amit szeret.


Ti mit reagálnátok? Ez elijesztés lehet? :/


21/L


2016. máj. 28. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Huh, mióta?

Szerintem max süss neki valamit, de ne keríts neki nagy feneket.

2016. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Randi fázisban ilyet nem illik.


Nekem az jönne le a csajról, hogy kapcsolatfüggő, és messziről kerülni kell az ilyet, mert ez így nagyon nem jó ómen, mert a későbbiekben elfojtanak a zsarolásaikkal.

2016. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok zsarolós. :D Köszi a válaszokat. :)
2016. máj. 28. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pedig nagyon pozitív benyomást keltene. Pont azért, mert nem hétköznapi ez randi fázisban. Ha férfiként élhetek a "cuki" szó használatával akkor most megteszem :D


23f

2016. máj. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2016. máj. 29. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!