Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lany mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dr.LaDePanda kérdése:

Tetszik egy lany mit tegyek?

Figyelt kérdés

leginkabb holgyek velemenyere lennek kivancsi.



tudom esetlennek hangzik tudom bena vagyok meg minden.

de nem tudom mit tegyek "elfásultam". van ez a lany aki tetszik es ugy erzem hogy en is tetszek neki noverem is mondta (az o baratnoje) de semmilyen temat nem tudok kitalalni amikor kettesben vagyunk. valamilyen otletetet ihletet nem tudna nekem valaki adni?


ez hogy szep ido van meg hol tanultal mit szeretsz csinalni temat hagyuk ki ha lehet


peldaul arra lennek kivancsi hogy ti megismerkedtetek egy sraccal es mit csinaltatok az elso heten kettesben

mikrol beszelgettetek merre setalgattatok meg ilyesmi dolgok



nagy segitseg lenne es elore is koszonom a valaszokat

:)



2016. máj. 29. 07:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó idő van, lehet kimenni a természetbe sétálni.


Témák lehetnek pl. kitalálhatsz egy random helyzetet és megkérdezed, hogy ő ebben a szituációban mit tenne, ha tudod, hogy szeret olvasni, akkor egy elolvasott könyvről is lehet beszélgetni, mennyire nyitott az új dolgokra, miket próbálna ki szívesen, mik számára a fontos dolgok az életben..stb.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2016. máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!