Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, lanyok volt mar kozulete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok volt mar kozuletek valaki vak randin? Milyen volt, mit tapasztaltaok?

Figyelt kérdés
kivancsi vagyok minden sztorira, hogy kezdodott ki altal es mennyire erdemes egy ijenbe bele menni? Es persze hogyan vegzodott?

2016. máj. 27. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Összességében az összes randim vakrandi volt, mert még 1x se történt olyan, hogy az a lány jött volna el, akiről fényképet kaptam, avagy abban az állapotban, amelyről a kép készült.


hogy végződött?


nem lett 2. randi egyik esetben sem.

2016. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hmm.

Elmondom a top 3-at.

A lány 142cm magas volt, dagadt és sánta, ráadásul rá is játszott, mert hatalmas hátitáskával járt-kelt, vagyis pont olyan volt, mint a hét törpe bármelyike.

Mondjuk akkor legalább már a Kuka lett volna, de nem, mert imádott hangosan beszélni, szóval amíg megittam vele a két felest(szörpöt akartam volna, de kellett a szíverősítő), végig mindenki minket nézett.


Egy másik alkalommal Pozsonyba utaztam ki egy szál dzekiben egy 14 éves lányhoz, mint később kiderült.

Őt végül a helyi pláza kajáldájában ujjaztam meg a barátnője szeme láttára.

Cuki lány volt.


Volt egyszer egy Egri lány, akiről ott derült ki, hogy nagyon csúnya, ráadásul szűz, aki soha még csak nem is masztizott. Gondoltam jó buli lesz.

Mivel nem tudtunk hova menni, az állomáshoz közel volt egy park, ahol a padon a lányt ujjaztam, aki egyik pillanatról a másikra elájult(!), úgy kellett megfonom, nehogy leforduljon a padról.

Megdugtam, hazajöttem, iskolába mentem. Tisztára, mint a Demjén dal 2.0-ás verziója, mi?

2016. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hehe huhaa az nagyon komoly, en amugy lany vagyok es elegge elretteno amit leirtatok, en elmennek egy ilyen "vak" randira mar csak kivancsisagbol is, de nallam ilyenek nem tortenhetnenek meg. Eloszor is azert mert nem vagyok fotogen tehat ha a foto alapjan eljonne a srac akkor kellemesen csalodna. A masik pedigsztem egy normalis no nem engedi h egy randin aktusok tortenjenek ..varok tovabbi sztorikat es koszi az eddigieket erdekes volt szamomra :)
2016. máj. 27. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszer, úgy volt baráti találkozó lesz lány ismerősömmel, aztán mikor odamentem a vendéglátóipari egységbe bent leültem és pár perce rá odajött egy lány.Eléggé meglepődtem, de mondta, hogy nem fog eljönni lánybarátom és hogy nincs-e kedvem helyette vele meginni valamit.Volt.De végül nem illettünk össze így pár randi után vége is volt a dolognak.

Rendes vakrandiba nem hiszem, hogy belemennék.Itt ugye megvolt a lelépés lehetősége, ha esetleg egy nekem nem tetsző lány lett volna, akkor finoman lekoptatom, vagy akár már a legelején simán megmondom, hogy bocs nem jössz be, ugye ezt egy vakrandin nem illik, merthogy mindkét fél eleve randizni megy, azaz akkor is kell valamennyit a másik féllel lenned, ha kapásból nem jön be.

Plusz én érzem magam annyira önállónak, hogy ne barátaim hozzanak össze vadidegennel.A fenti esetben, miszerint én bejövök a másiknak, csak "én nem tudok őróla" más a helyzet, így belemennék, márcsak azért is, mert nem az van, hogy nézzük meg hátha összeillenek-e/van két szingli barátom milyen jó lenne ha együtt lennének, hanem legalább egyik fél részéről már van vonzódás.

2016. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2-es. Te hobbi szinten vak randizol? :D


Egyszer engem is meghívtak egy vak randira, de az durvább lett volna, mint úgy általában.. Nem részletezném, nem mentem bele. :D De egyszer biztosan ki fogom próbálni, szeretem a spontán dolgokat, meg vicces lehet. :D

2016. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös

Rég volt, durva volt, megvolt, elmúlt és már békés honpolgárként tengetem napjaimat.

Az igazán durva ügyeim nem is vakrandik voltak, sőt némelyik súrolja a szürrealizmus határát is, komolyan...


De ennek már vagy 15 éve és csak ok alkohol hatására merek velük előjönni.

2016. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5os igen engem is pont ezert erdekel mert az h valakit mar ismersz es ugy randi sztem unalmas tipikus egyunk igyunk dumcsi es menjunk nincs benne semmi erdekes..mig a vak randinal sose tudhatod kivel hoz ossze egyszer a sors...lehet rossz elmennyel tavozol es lehet azt mondod hogy uristen ha az utcan szembe jott volna velem biztos hogy nem vettem volna eszre...nem minden a kulso..lehet hogy csak egy atlagos sraccal/lannyal talalkozol es amikor elkezditek egymast megismerni rajossz hogy egy nagyon ertekes ember all elotted..hat nem tudom en valahogy igy kepzelnem el :)
2016. máj. 27. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:
kb. 10-ből 3-4 tetszett is, volt is valami, 2-be szerelmes is voltam, 1-gyel csak szex, ha összefutunk még mostanában is, 1 ujjazás, a többivel semmi különös nem volt.
2016. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat akkor csak volt benne valami jo is :)
2016. máj. 28. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!