Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23 év körüli egyetemista,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 év körüli egyetemista, művészetbarát fiúk járnának egy majdnem 18 éves gimnazista lánnyal?

Figyelt kérdés
Olyan átlagos, 172 cm magas lány vagyok, barna hosszú haj, barna szem, nem vékony, de nem is kövér, és nagyon romantikus és álmodozó. Nem ismerkedés céljából írom, csak arra lennék kíváncsi, hogy van-e esélyem az ilyen korú fiúknál.
2010. ápr. 11. 11:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

:)

Gitározok, (jó, nem nagyon tudok de tanulom), imádom a verseket, a színházat, a művészetet. Egyetemen tanulok és nincs barátnőm.

Esélyed van, nem is kevés. Azért ha mégis van ilyen terved akkor küldj üzenetet! :)


21F

2010. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy járnának. Csak lehet pont az az egy nem.
2010. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem ismerkedni akarok itt az oldalon, mert egyébként is határon túli magyar vagyok, szóval nem hiszem, hogy a távolság megoldható. De köszönöm a válaszokat, legalább lett egy kis reményem, hogy azért mégsem lehetek esélytelen egy ilyen típusú fiúnál. Csak már tényleg meg kellene találnom a nagy Ő-t.
2010. ápr. 21. 19:53
 14/14 anonim ***** válasza:
en is hataron tuli vagyok te hol laksz?:D
2010. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!