Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt nemértem, most velem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nemértem, most velem van a gond?

Figyelt kérdés
Nemértem. Ebben a évben eddig 3 lánynál próbálkoztam de egyik sem jött be. Nemértem miért, nemvagyok túl nyomulós és túl visszahúzodó sem. Megvagyok magammal elégedve, sokan mondták már hogy ól is nézek ki. Szóval ezekkel nincs gond. Most nem értem hogy miért nem jött össze. Talán még nemjött el az idő? Mert próbálkozni próbálkozok.
2010. ápr. 11. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs benned semmi extra, amitől ők többet éreznének irántad.
2010. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó megértem, de magamat adom, humorérzékem is van, sokat mosolygok stb.... én szoktam kezdeményezni stb..... most akkor ?
2010. ápr. 11. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Másra vágynak, ennyi. Valamiért akkor sem fogod úgy meg őket. Mindenkivel megesik. Ne add fel.
2010. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mint leírtam nem úgy nézek ki. sportosabb az alkatom, sokak szerint jóképű vagyok. stb.....nem fogom feladni a keresést az biztos, csak nemtudom miért volt ez
2010. ápr. 11. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:
ne állj meg 3 után.. válogass még sok csaj van:) egyiknek biztos tetszeni fogsz:)
2010. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16
2010. ápr. 11. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ennek csak az az oka, hogy nem lehetsz mindenkinek a kedvence, nincs olyan pasi, aki minden csajnak tetszik. Ízlések és pofonok... viszont biztos vagyok benne hogy van nagyon sok csaj, akinek bejössz, csak meg kell őket találni :)
2010. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nos akkor meg is válaszoltad a problémát. 16-17 évesként én sem a velem egykorúakat nézegettem hanem az idősebbeket.
2010. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
valószínű h gyerekes vagy még
2010. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!