Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak az én meglátásom az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én meglátásom az, hogy a jó nők 20-as éveik elején még semmibe veszik a férfi kortársaik többségét, a 30-hoz közel meg már szinte fordítva van a helyzet?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rosszul látom, de ehhez hasonló viselkedést észleltem. Azok a csajok, akik fiatalok és szépek, nagy elvárásaik vannak, majd 20-as éveik végén mintha rájönnének, hogy a szépségük elkezdett elveszni, vagy már elveszett, vagy el fog, akkor meg mintha már csökkent volna az önbizalmuk, már nem veszik semmibe a vele egy idős pasikat, sőt, örülnének! Legalábbis saját esetemben ezt vettem észre.

Miközben a férfiak megjelenésén a kor nem változtat annyit. Ez lehet az oka? Vagy már 30 éves korukra van olyan egzisztenciájuk (karrier, stb).

20 év fölött a nő értéke csökken, a férfié növekszik?



2016. jún. 5. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez mindkét nemre igaz, pont olyan, mint a húspiac, vannak értéknövelő, és csökkentő tényezők.

Meg egy rakás félreértés.

2016. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szép fiatal férfiaknak nincsenek elvárásai? Érdekes.
2016. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Karma.
2016. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A jó nők 25 felett házasok.

Aki 30 felett még szingli, az selejtes, ha külső OK, akkor gyogyós.

2016. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az MGTOW alapvélemény szerint a lány olyan mint a tej, idővel romlik, míg a fiú olyan mint a bor, idővel nemesedik :)


Nincs semmi baj avval, ha a 20-as lány válogatós, feltéve, ha éretten/tudatosan, felelősségteljesen, okosan csinálja. A gond az ellenkezőjéből szokott lenni a tapasztalat alapján, aminek az eszenciális érzete le tudhat csapódni a fenti kérdés formájában is. Az meg hogy kik/hányan csinálják a lányok közül jól a válogatást azt

(1) arról kevés valós információnk van

(2) mindig csak jóval később derül ki (validálódik) a dolog.


Egyébként az én kismintás tapasztalatom is az, hogy a lányok 30-as éveikben tudnak inkább sokkal reálisabbak lenni. Hogy ez miért van így, pláne, hogy korábban érnek, mint a fiúk, az rejtély számomra is (én legvalószínűbbként a rossz korszellemet tudom be okaként).

2016. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!