Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy komoly, intelli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy komoly, intelligens, visszahúzódó lányt meghódítani?

Figyelt kérdés
Huszonéves, sokak által helyesnek mondott, jómódú, egyetemista fiú vagyok. Egy csomó lánynak bejövök, volt már aki szerelmet vallott nekem, most is van legalább 5 lány, akikkel bármikor összejöhetnék, ha akarnék, de nem akarok, egyrészt mert nem akarom kihasználni őket, másrészt mert engem csak egy lány érdekel. Fokozatosan alakultak ki az érzéseim iránta, először csak felfigyeltem rá, aztán elkezdtem vonzódni hozzá, most meg már nem tudok neki ellenállni, senki más nem érdekel, csak rá tudok gondolni. Ő rendes, komoly lány, teljesen más mint azok akik nyomulnak rám, sokkal szerényebb, van egy értékrendje, nincs benne semmi hivalkodó, egyszerűen visszafogottan öltözködik, pedig nagyon szép, van benne valami egészen különleges, nem adja magát könnyen, már több mint egy hónapja próbálkozom nála, és itt most nem arról van szó, hogy nem érdekelném, hanem ő olyan típus szerintem akinek idő kell, nem akar rögtön belemenni egy kapcsolatba. Látom rajta, hogy kedvel, vevő rám, de nem akarja elkapkodni, amit egyébként teljesen megértek. Nem erőltetem a dolgot, hagyom hogy spontán alakuljon, de nem fogom feladni, várok rá ameddig csak lehet.
2016. jún. 12. 10:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Naaaaa??
dec. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!