Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Szerintetek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek miért akarja egy férfi rávenni a nőt, hogy beszéljen a közöttük levő kapcsolatról a szüleinek (a nő a sajátjának)? 28n

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerjük egymást, szex még nem volt csak csókolózás meg ilyesmi. Nem beszéltünk arról, hogy mi lesz ennek a kapcsolatnak a kifutása (párszor felvetődött a téma de nem jutottunk előre). A szüleimmel élek, és sokszor füllentek, hogy hova megyek, ha vele találkozom. Ő ezt tudja is.

2016. jún. 16. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert talán végre téged komoly partnernek tart, és az eljegyzésedet fontolgatja, de ahhoz a hagyományoknak megfelelően a lány családjától is engedélyt kellene kérnie?
2016. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mert gáz, hogy felnőttként titkolod, hogy van valaki az életedben
2016. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy mondja a kettes. Gondolom szeretné ha felvállalnád a kapcsolatot ha már egyszer van.
2016. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
100%
Szar neki,hogy szégyelled.
2016. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra elég egyértelmű. Úgy tűnhet neki hogy nem veszed őt komolyan, és teljesen jogosan hiheti ezt.

Nem értem hogy ennyi idősen miért kellene füllenteni. én 18 évesen is közöltem a szüleimmel ha épp randizni mentem, vagy ha elkezdtem találkozgatni valakivel.

2016. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:

Fordított helyzetben te nem éreznéd úgy, hogy nem vállalnak fel?


26/F

2016. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért mert ő meg van veszve érted, te pedig egy havernak tekinted. Ezt érzi, ezért a szüleid esetlegesen iránta megnyílvánuló szimpátiát kívánja arra használni hogy el ne veszítsen téged. Vagyis a szüleidet megtartó eszközként akarja hasznosítani. Add ki az útját mielőtt be nem kattan teljesen gyagyás tóni!
2016. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok beszélni a szüleimnek róla, mert ő még nem mondta nekem soha hogy mit akar. Ha mondjuk csak egy kaland lesz az egészből, arról jobb ha nem tudnak a szülők szerintem.
2016. jún. 18. 17:36
 9/10 Noren1989 ***** válasza:

O.o...szóval a "kapcsolat" nem is kapcsolat. Akkor legyünk pontosak: majdnem qrópajtik vagytok már, de még az sem.


26/F

2016. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jól értem? amíg meg nem kéri a kezed, addig nem beszélsz róla a szüleidnek, mert nem lehetsz biztos benne, hogy mire fut ki?
2016. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!