Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mitől lesztek érdekte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mitől lesztek érdektelenek általában internetes ismerkedés alatt, alíg pár üzenetváltás után?

Figyelt kérdés

Érdektelenség: válasz elhanyagolása és rákérdezésnél csak egy flegma-koppintó "majd hívlak" válasz írása.

Fotó küldése még fel sem merült, nem volt kérve sem.

Köszönöm a válaszokat.



2016. jún. 17. 17:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy az udvarlást várja el, hanem csak egy szeletet abból, amit te megkapsz minden alkalommal. Egy kis viszonzást, kevés figyelmet, egy telefon hívást amit te kezdeményezel, ez is sok? Épp hogy csak annyi, hogy ne 10 alkalomból 10 szer csak az egyik fél kezdeményezzen.

Ha van előttem egy aranyos kiscica és meg akarnám simogatni, de az nem hagyná és elsétálna, hát az első pár alkalommal még elnézném és továbbra is meg akarnám simizni, de ha egyfolytában odébb ugrál akkor egy idő után leszokok róla és elkönyvelem hogy az a macska bizony nem igényli hogy én simogassam a buksiját.

2016. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Másik dolog, hogy valahol sértô sok férfi számára az a nôi hozzáállás, hogy 'te csak teperj értem, és majd meglátjuk, hogy ha kellôen szórakoztatsz, akkor esetleg kegyeskedem-e díjazni a teperésedet'.

És persze tudom, hogy a legtöbb nô ezt nem tudatosan csinálja, de férfi szemmel annak nagyon ilyen üzenete van, ha teljesen egyoldalú az ismerkedés. Ráadásul a legtöbb férfinak megvannak a maga igen fájó emlékei arról, amikor a lányok ilyen módon szórakoztak velük, hogy a saját egójukat szilárdítsák.


Ezért ha egy nô látványosan nem viszonozza az érdeklôdést, ugyanakkor láthatóan elvárja, hogy te azért csak nyomulj tovább (pl. nem mondja meg korrektül, hogy akkor bocs, de ennyi volt), akkor az a pasikból jellemzôen két reakciót tud kiváltani:

- vagy a töke tele lesz, és hagyja a francba az egészet,

- vagy a töke tele lesz, és azt mondja, hogy ha így akarod játszani, akkor innentôl kezdve így játsszuk: és akkor innentôl kezdve a cél nem az, hogy összejöjjek a csajjal, hanem hogy bizonyítsam magam elôtt is a dominanciámat, hogy én nevetek a végén. Magyarán a cél ezek után az, hogy elcsábítsam, ha szemét akarok lenni, akkor meg is dugjam, és utána dobjam, hogy érezze, ki a fônök.


Ezért is szoktam mindig félig röhögni / félig a fejemet fogni, amikor a nôk jönnek azzal, hogy adni kell az elérhetetlent, hogy feléleszd a vadászösztönt...

2016. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálam előfordult hogy pl tinderen a csaj jobban néz ki, mert csak 3-4 képe van, aztán utána meg kiderül pl. facebook profil alapján hogy kritikán aluli (kövér, csúnya stb)
2016. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nem volt kép és nem is talált meg, akkor lehet hogy fárasztó a stílusod, vagy egyszerűen más dolga volt, nem volt kedve neked visszaírni, én szoktam ilyet
2016. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
jó hogy elvárom az érdeklődést is a részéről. Ha nem érdeklem, akkor minek levelezik6ismerkedik velem?
2016. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A férfi mindig próbálja kideríteni, hogy szimpatikus-e számodra, vagy utálod-e és legszívesebben elhajtanád. Ha nem érdeklődsz, passzívan válaszolgatsz, az annak a jele, hogy csak kényszerből beszélgetsz vele. Normális férfi ezt jelzésnek veszi, hogy ideje befejezni.

(#7 voltam)

2016. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!