Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek amelyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek amelyik lány tetszik, ahhoz oda kell menni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 17:52
1 2
 11/15 szalaiga.bor válasza:
Nem kell. De mégis mit veszítesz, ha odamész?
2016. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én mindog azzal biztattam a fiú ismerőseimet, hogyha nem mennek oda ahhoz a csajhoz, tuti hogy sose fognak megismerkedni (kivéve a filmbeillő véletleneket, amire lássuk be, baromira kicsi az esély). Ha odamégy hozzá, attól még nem biztos, hogy jó sül ki belőle, de legalább megadtad neki az esélyt, és nem fogsz azon rágódni életed végéig, hogy mi lett volna, ha mégis megszólítod a csajt. Arról nem is beszélve, hogy lehet hogy egyetlen esélyed van a megszólításra, mert mondjuk nem is egy településen laktok, és soha többet véletlenül nem futnátok össze.


27/L

2016. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

27/L


Igen, de ha tegyük fel 100-ból 100 visszautasítja, akkor nem áll fenn a veszélye annak, hogy megutál élni és kinyírja magát? Én ezért nem merek próbálkozni, mert mi van akkor ha 100 ból 100 nemet mond és akkor depresszió és kinyírom magam.

2016. jún. 24. 14:54
 14/15 anonim válasza:
Igaza van #9 nek
2016. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kelleni nem kell (odamenni), de lehet. Csak akkor érdemes belevágni, ha van pár épkézláb indítómondatod, amit nem valami macsó oldalról szedtél :-)


Azt nem tudom, hogy mit érez egy fiú, ha lepattintják. Engem nőként kétszer pattintottak le, előtte sokkal rosszabb volt az idegesség miatt, mint utána.


Fiúk, ha egy lány elkapja a tekintetét és nem néz már vissza rátok, az szerintem nem jelent semmit. Egy nő nagyon sok esetben megérzi, ha nézik. Jómagam is ritkán merek visszanézni arra, aki szemez velem (mondjuk ez főleg azóta van így, hogy egy pasi, akinek a szemébe néztem egy pillanatra, odajött hozzám, és pár milliméterről az arcomba kiabált, hogy kell-e a fájás, mi a *****-t bámulok).

2016. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!