Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok általában önteltek és ép elméjű ember nem akar kapcsolatot velük?

Figyelt kérdés
Többnek hiszik magukat másoknál? Üresek, felszínesek stb.?
2016. jún. 21. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazából az az öntelt, aki elítél valakit a külseje miatt. Én is így tettem, aztán megismertem valakit, aki szép, mégse öntelt, és megváltozott bennem ez a hozzáállás. Az igaz, hogy sok szép nő öntelt, viszont erről is csak a férfiak tehetnek, mert ők sztárolják fel őket.
2016. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Sztereotípia FOREVER.

A szép nők buták,ostobák,k..vák.

A testépítők buták,agresszívek,két bitesek.

A programozók kockák,igénytelenek(mondjuk ez 95%-ban sajnos igaz az IT-sokra.)

A BMW-sek bunkók,nagyképüek.

A vállalkozók csak meresztik a s..güket és nem csinálnak semmit.


Jöhetnek még ilyen ,,bölcsességek" :)))))))))


Nem igaz kérdező,én pont,hogy az ellenkezőt látom.Velem eddig az összes szép lány kedves mosolygós volt.Ellenben a teltek olyan szinten k..csögök hogy ihaj,beszólogattak.

2016. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Az összes nő ugyanolyan, ezért célszerű a szebbet választani.
2016. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vajon mi szülhette a kérdést?

1. Pasi vagy és elutasítottak a szép lányok?

2. Nő vagy, akit egy szebb lány miatt utasítottak el?


Azt ugye tudod, hogy ebből a kérdésből az jön le, hogy te többnek hiszed magad bizonyos külsővel rendelkezőknél, és felszínes vagy, mert ismeretlenül ítélkezel bizonyos külsejű emberek fölött?

2016. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában nem. Mint minden általánosítás, ez sem igaz.
2016. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Én egész jól kinéző srác vagyok (a top 20%-ban férfiak közt külsőre szerintem benne vagyok) és tapasztalom ezt nagy átlagban, általánosságban igen.


Egy nagyon szép barátnőm volt eddig aki őszintén szeretett, de ez mellett más tényleg szép lányok egyrészt jellemzően tényleg elég sznobok (akármilyen családi hátterük is van, gazdag vagy szegény), önteltek többnyire.


Legalábbis sokkal jobban, mint az átlagos és átlagosan szép lányok, akik sokkal visszafogottabbak, kompromisszumokra képesebbek és törődőbbek. Én sem mondom magam sem monogám, sem szent embernek, de olyan lányokkal szeretek tartósan lenni, akiknek jó belső tulajdonságaik vannak, mint kedvesség, aranyosság, gondoskodás, törődés, háziasság. Ezek a nagyon szép lányokban sokkal kevésbé vannak meg általában.


Egy igazán gyönyörű nő egyszerűen napi szinten annyi pozitív visszajelzést kap, hogy ettől akarva-akaratlanul sokkal jobban elszállhat az egója.

2016. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Szép vagyok, öntelt nem, de tisztában vagyok az értékeimmel, úgyhogy engedem meg az olyan viselkedést velem szemben, amit méltatlannak, vagy tiszteletlennek találok. Egyáltalán nem tartom magam többre másoknál, a saját értékeim felismerése nem jelenti azt, hogy mások értékeit ne látnám, vagy ne tartanám legalább olyan fontosnak, mint a sajátomat. Tisztában vagyok a saját kvalitásommal, és nem tűröm el, ha nem ahhoz mérten bánnak velem, ez nem önteltség, hanem tisztelet és szeretet saját magam iránt, amit nem b-sztatni vagy megkérdőjelezni, hanem tanítani kell mindenkinek, aki nem így érez önmaga iránt. Okos vagyok és még vicces is, jól is szopok, és sok ember akar velem kapcsolatot, mert egy kibszott áldás vagyok bárkinek, aki mellett hajlandó vagyok elkötelezni magam. Akik nem olyan nőt akarnak, mint én, azok valószínűleg olyan pasik, akikkel én sem akarok kezdeni semmit egyáltalán, és nekik külön köszönöm, hogy nem pazarolják az időmet :D
2016. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ, szerintem nálad nagyon nagy bajok vannak.

ha férfi vagy, akkor szexista, amit kérdezel, és a kudarcos magánéletedről árulkodik, visszaigazolást vársz itt egy buta elméletedre.

nyilván sok szép lány pattintott le, és szívesebben hinnéd, h. nem épelméjűek.

a szép lányok közül sokaknál a külső igényesség belső igényességgel is társul, és okosak, erősek, intelligensek, tartalmasak... és remélem, soha nem állnak szóba a magadfajtákkal!!!!

2016. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Titusztitusz ***** válasza:
Álltalában a szép nők valóban többnek szokták hinni magukat, mint a rondák, de ez így is van jól, és így is a normális...Viszont én nem nagyon tapasztaltam még,hogy a szép nők a rondáknál bármivel is üresebbek, vagy feszínesebbek lennének...Sőt...Szerintem nagy átlagban jóval kevésbé azok...
2016. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8-as


Hol találhatók ezek a lányok? :)


Miért kívánsz rosszat nekem? Egyáltalán bárkinek miért kívánnál rosszat?

2016. jún. 22. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!