Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyesen cselekedtem hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekedtem hogy nem feküdtem le vele vagy nem? (többi lent)

Figyelt kérdés
A sztori annyi hogy van egy 16éwes srác aki tökre bejön.Már smároltunk is meg minden.Voltam is fent náluk.És multkor megint felhívott.Gondoltam felmegyek...A srác ledobott az ágyra és csókolgatott aztán meg vetkőztete és vette elő a gumit a zsebéből.Én meg letoltam magamról felöltöztem és elmentem.Másnap a már nem szűz barátnim is rajtam newettek és a srác hawerjai is.Annyira ciki volt.De én nem hiszem hogy 15éwesen gáz ha még szűz vagyok.Vagy igen?Lekelett volna feküdnöm vele?
2010. ápr. 13. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jézusom. Ez neked tényleg kérdés? Az a baj, hogy elgondolkoztál ilyenen. Az elsőt azzal csináld már akit szeretsz, és jártok. Mert ha megtetted volna, már úgy bánnád mint az állat. Ha megtetted volna akkor meg azért röhögtek volna rajtad.... Ilyenek a "gyerekek"
2010. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Képzeld el ha most azon nevetnének hogy húú de jol megdugott. Szerintem megalázóbb lenne, főleg mert minden apró részletről beszámol ezek szerint... vannak fiu barátaim akik mindig utánozzák, hogy élvezett el az aktuális vagy részletezik hogy szop... hát nemtudom, szerintem jobban jártál :)
2010. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Dehogy kellett volna.

Legközelebb, ha ilyet csinál, esetleg barátságosan tökön is térdelhetnéd, hátha abból tanul.


Ne add magad ilyen könnyen.

Nem jövök az idealista szöveggel, hogy nagy szerelem kell hozzá és hasonlók, de legalább legyetek együtt egy kis ideje és tiszteljétek egymást.

És ne tedd szét a lábad az első nyomulós hülyegyereknek, csak mert azt mondják ciki szűznek lenni, egyáltalán nem az.

2010. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

kööszi a kommenteket.:)

és amugy persze hogy elkondolkoztam.a baráti társaságomból márcsak én vagyok szűz...DE gondoltam én 17éwes koromig várok.

2010. ápr. 13. 17:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne életkorhoz kösd hanem arra várj aki megérdemli...
2010. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de minimum 17éves kor... mert mostis jöhetne az az illető akiwel...de nem feküdnék le vele...
2010. ápr. 13. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:
szakits vele, csak egy ujjab skalp lennél neki.
2010. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm ne hasznalj w-t v helyett :D

Amugy jol cselekedtel szerintem.

2010. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nehogy odaadd magad egy ilyen kis f.sznak.

Jól tetted! Én még tökön is rúgtam volna.

2010. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jo oké leszokom w ről.:D

és köszönöm a kommentelőket.:)

már 100%biztos vagyok magamban és abban hogy jol cselekedtem.:)KÖSZÖNÖM

2010. ápr. 13. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!