Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életkor - miért csak az számít elfogadható kapcsolatnak, ahol a felek egyidősek, vagy a fiú 1-3 évvel idősebb? Milyen tapasztalataitok vannak ettől eltérő felállásokról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 01:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az számít elfogadhatónak.A nő is ugyanúgy lehet idősebb pár évvel.
2010. ápr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak az lenne az elfogadható??

Én rengeteg olyan párt ismerek, akik eltérnek ettől! Itt van rögtön a 20 éves Öcsém, és az ő 30 éves kedvese! 3 éve vannak együtt, és imádják egymást! Idén költöztek külön tőlünk.

2010. ápr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát ez egy ilyen régi ránkragadt szokás, még évszázadokról korábbról, és még nem törtődött ki a tudatból teljesen, de már nem annyire számít manapság, amikor még kutáykat is dgnak
2010. ápr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy hallottam, hogy kevesebb, mint 5 évvel idősebb férfival járni szégyen, éretlenség.
2010. ápr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Általában akkor van a baj, ha az egyik fél már meg akar állapodni míg a másik még élni szeretne.

Pl. egy 20 és egy 30 éves ember közötti kapcsolatot ha megnézel, akkor a 30 éves már lehet, hogy megállapodna a 20 éves meg még lehet hogy egyetemre jár.

Plusz a gondolkodásmódjuk sem egyezik. Max. 3-5 év elfogadható az én nézőpontom szerint.

2010. ápr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Akkor én nagyon ciki és éretlen vagyok, mert nő létemre én vagyok az idősebb a kapcsolatunkban (igaz, h csak fél évvel).

De tudod mit, vállalom, mert nekünk jóóóóó és boldogok vagyunk!!!!!24/L

2010. ápr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az én esetem is hasonló a másodikban leírthoz: én 29 vagyok, a barátom 20, és soha nem volt jobb. (és örülök, hogy ebben a sztoriban is tartósan komolyan gondolta a dolgot a srác, ez reményt ad, hogy lehet ilyen :) ) Nem érdekel, hogy sokan hülyének néznek minket. Már aki tudja, mert ennyi év különbség nem látszik rajtunk. ..Itt is sokszor olvasok olyat, hogy sokkal idősebb a férfi, nem jó, akármennyivel idősebb a nő, nem jó - mintha az ideális felállás garancia lenne egy boldog kapcsolatra!
2010. ápr. 11. 01:10
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem korombelitől három évvel idősebbig lenne a legjobb.
2010. ápr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, és még annyi, h ezt embere válogatja! Öcsém 20 évesen elvenné a lányt, de a lány még várna vele!!


2.voltam

2010. ápr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hűha! :) Mi meg egyetértünk, hogy ez a kérdés nem aktuális. Nem a kora miatt, az én beállítottságom sem olyan, hogy meg lennék őrülve a sürgős házasság-gyerek témáért.
2010. ápr. 11. 01:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!