Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ha ezt kérdeznék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha ezt kérdeznék a randin tőletek, mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés
"Szex közben lehet a fejedre húzni zsákot? Engednéd? Szerintem ez izgató!"
2016. máj. 12. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Hulye vagy te. Szerinted melyik nonek jonne be hogy randin egybol szexel jossz? Raadasul ilyen kerdessel..


26N

2016. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Az én válaszom: "Állod a kávémat, vagy hagyjam itt a pénzt? Na szia"
2016. máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes, de szerintem ha nagyon vonzónak tart a hölgy akár ez is mehet. Persze nem mindegyikkel lehet ilyen témákat előhozni, de én ismertem olyan nőt akinek ez belefért volna. A többségnek viszont nem.
2016. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Általában 150-et kérek az ilyesmiért, és akkor van 20 perced, aztán mész, ha végeztél ha nem.

Ha egész éjszaka szeretnél mókázni, akkor az 200 ezer, és ebben akkor benne van a zsák, egy aktus, de nincs se orál, se anál. Azért külön kérek 50-50 ezret, ha van rá igényed.

Természetesen előtte közös zuhany, és csak gumival!"


Mert lehet kur.vának nézni, de én mondom meg a tarifát. :P

2016. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Mennyire kell kreténnek lenni egy ilyen kérdéshez? De most komolyan.
2016. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lennék benne, hogy bűn rondának talál, vagy legalább is a fejem biztos, de azért még megdugna... Szóval ennél sértőbb dolog azt hiszem nem is létezik.


A válaszom ennek megfelelően az lenne, hogy egy szó nélkül távozok, abban a pillanatban, jó esetben nem vágom pofon.

2016. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Arról szoktak ilyet mondani,akit rondának tartanak.Ha neked mondta ezt egy pasi,akkor sértésnek is szánta.
2016. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt: "Köszönöm a randit!" - aztán lelépnék.
2016. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmit, felállnék és hazamennék.
2016. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy nem véletlenül nem ismerkedek már célzottan, mert nem lehet alaposan kiismerni a másikat, aztán kifognék egy ilyen idióta fétisest, én jól megijednék, ha van elég lelkierőm, tökön rúgom aztán menekülök, ha bepánikolok, akkor nem élem túl az estét...
2016. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!