Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten megismertem valakit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismertem valakit. Első randira vigyek virágot? Milyet?

Figyelt kérdés
28éves szolid aranyos hölgy. Vinnék de egyesek szerint ilyenkor tolakodàs, màsok ha nem kapnak akkor bunkó a pasi. Akik kaptak eddig örültek(eljàtszottàk?? ) Kivàncsi vagyok a véleményrkre.

2016. júl. 3. 21:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nekem jólesett, ha kaptam. Kedves gesztusnak tartom.
2016. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Mikor találkoztam egy számomra szimpatikus hölggyel, akkor egy kis rózsával mentem.

Úgy nem tudtam, hogy szereti-e a virágokat, de azért vittem.

Nem volt semmi extra, mamámnál letéptem egy kis rózsát és elvittem.

Abba gondolkodj, hogy nem lesz váza amibe félreteszi, tehát kisebb valamibe gondolkodj. :D

Ne egy csokor virág, de szerintem szálas, csomagolt valami se legyen.

Mintha épp a mezőről szedted, egy kis virág ami nem húzza a kezét, de jó érzés ránéznie és néha megszagolnia.

Remélem tudtam segíteni. :)

2016. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van, ne egy nagy bokréta legyen, ne is cserepes, vagy valami olyan, ami folyton útban van. Kicsi, egy szál valami :) szép, kellemes meglepetés.
2016. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Amilyet akarsz. Nekem most a sárga rózsa jutott eszembe, hogy abban még nincs feltétlenül ilyen tartalom, szóval kicsit semleges is ilyen járós szempontból, szóval nemtom, szerintem pl az jó lenne. De rengeteg szép virág van, hát na, csak találsz majd valamit ami jó lesz, pl a rózsák is királyak egyébként, de én mondjuk nem értek a virágetiketthez.
2016. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Mindig vigyél!

A sárga virágoknál a remény színe, azt vigyél, hisz reménykedsz. Tulipán melegben nem jó, gerbera mamás, rózsa jó. Rövid szárral, zöldség nélkül, egy szál, egy szolid szalaggal, selyem papírba, hogy ne legyen átlátszó. Vissza tudja csomagolni, ha zavarja bármi.

Nem baj, ha nem lesz váza, mert kifogja szárítani, befujja hajlakkal, és elteszi.

Sok sikert!

2016. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#4es egyszer pont ugyanìgy gondolkodtam mint te bàr ott pàr napja jàrtunk vagy nem tudom màr sárga az irigység szine azt mondta a làny. Vöröset én is tartanàm későbbre. Köszönöm mind a 4 gyors és hasznos vàlaszt.
2016. júl. 3. 22:07
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen maga mint szín az irigységé, de viragnál a remény...
2016. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
Korábban egy másik hasonló kérdés kapcsán kifejtettem, hogy szerintem első randin ez még korai. Azt sem tudod, hogy élőben bejöttök-e egymásnak, hogyan fogjátok érezni magatokat, lesz-e folytatás, és ha esetleg a lány nemet mond, akkor utána mindkettőtöknek kínos lehet, hogy te virágot vittél, ő elfogadta, de mégis nemet kell mondania. Ha már biztos a 2. randi, akkor ott jóval többet mond egy szál virág, első randira én még nem ajánlanám. Nem azért, mert sóher vagyok, hiszen akár randi, akár baráti találkozás, soha nem engedek fizetni a lányoknak semmiért, de még ha haverokkal ültünk össze sörözni, akkor is gyakran én fizettem nekik. Viszont úgy gondolom, hogy a virágnak szimbolikus jelentése van, érzelmeket fejez ki, de éppen az első randin (vagy előtte) abszolút nem lehetsz biztos semmiben, így én korainak tartom ilyenkor a virágot. De cselekedj saját belátásod szerint, én első találkozásokra sosem vittem virágot, és nem lett baj belőle.
2016. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%

igen, és ha mondjuk 4-5 órát vagytok együtt, akkor a csaj fogja a kezében a szúrós rózsát?


Ez max akkor válik be, ha mondjuk vacsoráztok és mentek haza, vagy ha rövidebb a program.

2016. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Én tuti nem vinnék. Nem azért, mert tapló vagyok, hanem mert egész idő alatt csak útban lenne az a szerencsétlen növényke, ráadásul egy nagyon jól sikerült találka nem 1-2 óra, hanem egy fél, vagy akár egy egész napig is tarthat, ha egymásra hangolódnak a partnerek, addig meg csak aszalódik. Valami kis apróságot vinnék, amit gond nélkül bele tud suvasztani a retiküljébe.
2016. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!