Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nôk, nektek melyik elutasítási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nôk, nektek melyik elutasítási forma a kellemesebb?

Figyelt kérdés

Ha a randi végeztével ott helyben, személyesen megmondom, hogy ennyi volt, vagy ha pl. másnap küldök egy levelet, amiben ezt megírom?


Számomra az elsô a kényelmesebb megoldás (dolog letudva, nem kell ezért külön felmenni a netre meg levelet írni), de olyat el tudok képzelni, hogy a másik fél jobban örülne annak, ha otthon, egyedül szembesülhetne az elutasítással.



2016. júl. 4. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Inkább a második, főleg ha ő jól érezte magát.

Ha rajta is érzed, hogy rövidre akarja zárni, akkor az első.

2016. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fú, igazából tökmindegy. Volt egyszer egy csaj, ő írt rám társkeresőn (egyedüliként aki nem orosz :) a randi végén azt mondta hogy rosszabbra számított, de hogy úgy látja hogy tök jól elbeszélgetünk, de semmi több. Aztán egy héttel később jött egy email hogy talán rosszul döntött, és én vagyok álmaim lovagja, de engem addigra már nem érdekelt annyira. (Igazából már a randi akatt os az járta fejembeb hogy akarom én ezt az egész macerát? :D
2016. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Na jó, mindössze a kérdés első szavát nem sikerült értelmeznem.. Férfi vagyok. :)
2016. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem baj #2-#3-as azért szeretünk.

Én nő vagyok, a második jobb lenne. De akkor ne mondj semmi bíztatót személyesen. Ha megkérdezi a másik fél, hogy "akkor találkozunk e még" akkor mondhatod személyesen is, vagy mondhatod, hogy majd írsz neki.

2016. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem jobb, ha ott helyben. Akkor kevésbé érzem magam szarul, nem az van, hogy várok x időt, reménykedem, aztán bumm...
2016. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, ha férfi lennék, akkor biztos nem lennék ennyire Válogatós, ennek több oka is van, ugyanakkor nem hiszem, hogy bárkit is elutasítottam volna, de nem is hazudtam.
2016. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Linó03 ***** válasza:
Egyet értek az elsővel és a negyedikkel.
2016. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd el a számát és csak annyit mondj: "Majd jelentkezem." Jelentőségteljes pillantásal elnéző félmosollyal. Ebből kimdenkinek leesik, hogy ennyi. Mint a sikertelen állásinterjúk végén...
2016. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretnék folytatást (de ő nem), akkor az utóbbi jobban tetszik, inkább otthon sokkoljon, mint ott helyben.
2016. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak ne egy het csend utan amig azon agyalok h szeret/nemszeret/szeret/nemszeret.
2016. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!