Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ahhoz, hogy egy nő levegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy egy nő levegye magáról a szemüvegét amikor beszélsz vele v amikor ránézel mennyi olyan cselekmény kell, ami által azt érezheti, hogy fontos nekem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a pénzes ajándékokra,a vicces beszólásokra, a kedves kis emlékekre és még sorolhatnám?
2016. júl. 5. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem a kérdést?
2016. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég annyi, ha valaki megkér (és elfogadható indokot is hoz fel rá), hogy levegyem. Sőt néha minden előzetes kérelem nélkül is leveszem, pl. ha szeretném megtörölgetni, vagy megmasszírozni az orrnyergemet.
2016. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk számomra nagyon szexis, ha valakin szemüveg van, mármint leginkább férfin.

Őszintén szólva már kaptam úgy forró és szenvedélyes csókokat, hogy közben bőven bepárásodott a szemüvegem :)

2016. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:

Túl közel vagy hozzá és mínuszos a szemüvege.

Nem kell hozzá több.

2016. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!