Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire válik ez be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frank1997ize kérdése:

Mennyire válik ez be?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik de ő csak barátként tekint rám.Ezek szerint nem látta meg bennem a férfit.Ha ezentúl férfiként közelítenék felé megváltozhat a véleménye? 19F 22L

2016. júl. 6. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megváltozhat, remélem eddig nem mondtál el neki semmit az érzéseidről.
2016. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőség mindig van, én eddig mindig csak olyan sráccal jöttem össze, akivel előtte sok ideig haverok/barátok voltunk.

Persze ki tudja, garancia nincs, hogy menni fog.

2016. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

3 hónapja ismerem de nem igen találkoztunk.Ha ezentúl flörtölgetnék vele,ugratnám,cukkolnám,izgalmas játékos beszélgetésbe kezdenék vele,változtatnák a külsőmön,a hozzáállásomon,a megjelenésemen,vicces,komoly,érdekes,vonzalmas,kiszámíthatatlan,titokzatos,szórakoztatóbb lennék,többször érinteném meg,tovább tartana a szemkontaktus,más lenne a kisugárzásom,nagyobb önbizalmam lenne, bókolnék neki,akkor esetleg megváltozna a véleménye,hogy egy teljesen más személyt látott meg bennem amitől megtetszem neki,vagy esetleg több is lehetne?

Eddig tök visszahúzódó,félénk voltam,alig beszéltem és mikor nézett mindig elnéztem más irányba,meg nem is öltözködtem normálisan.

Szeretnék magamon változtatni,lemondani nem szeretnék róla,mert úgy érzem hogy mintha nagyon minimálisan meg lenne nála is,csak nem mertem kezdeményezni és emiatt lettem barát.

2016. júl. 6. 00:15
 4/13 A kérdező kommentje:
Beszélünk chaten nap mint nap tök jól elszoktunk beszélgetni és egyre jobban érzem hogy kell,addig megszeretném szerezni míg el nem happolja előlem valaki.És úgy érzem hogy ez az utolsó esélyem.Amúgy már régóta változtatom magamon és már úgy érzem hogy most másabb vagyok már kb 1 hónapja ezen vagyok hogy másabb legyek,csajozás terén.
2016. júl. 6. 00:18
 5/13 A kérdező kommentje:
2.válaszoló annyit elmondtam neki még ismerkedésünk elején hogy tetszik nekem,de mint ha örült volna neki csak nem léptem,most már aztán tényleg szeretnék.Elhívom valahova és bebizonyítom hogy most már igen is más vagyok mint 1 hónapja kb 1 hónapja nem is találkoztunk már
2016. júl. 6. 00:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha nektek is vannak sztorijaitok hogy barátságból lett szerelem szívesen meghallgatnám őket :)
2016. júl. 6. 00:47
 7/13 anonim ***** válasza:

#2es vagyok, hívd el szerintem bátran, és szurkolok hogy sikerüljön olyannak lenned, amit leírtál (mert van hogy nem egyszerű, hogy ne jöjjön zavarba az ember, meg hasonlók) , amiket leírtál, azok jók, (csak a bókokat ne vidd egyedül szerintem túlzásba, vagy inkább a belső tulajdonágait bókold ha már bókolsz), szóval ha tényleg az lesz amit leírtál, akkor működni fog :)

Nekem volt olyan hogy barátságból lett szerelem, de nálunk a lány lett belém szerelmes, én voltam az aki csak lassan tudott többet elképzelni, mint barátság, de aztán összejöttünk. :)

2016. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és még arra figyelj, hogy ne azt lássa, hogy teljesen rá vagy akaszkodva és erőlteted hogy bármi legyen a dologból.
2016. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok bók közben hogy pl meglátom őt és mondom hogy húúúú de szexi ma valaki,mert úgy tudom az ilyen bókok sokat dobnak az egészen,nem igaz?Privibe tudunk majd beszélni? kettes? :D
2016. júl. 6. 00:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jól elbeszélgettetek eddig is, minek ekkora változás? Ne játszd túl magad, mert azt tartanod kell, máskülömben hiteltelen leszel, ráadásul hatalmas meló megjátszani magad egy tartós kapcsolatban. Csak egy tipp.
2016. júl. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!