Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha még nem akarok, de alapjáraton igen? L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel neten ismerkedtem meg. Már egy ideje téma a randi, szinte a megismerkedésünk elejétől. Rendes srác, adnék neki egy esély. Viszont az elején jobban érdekelt. Mostanában ha feljön a randi feszült leszek. Mikor rákérdez, hogy akkor hétvégén összehozzuk e, általában azt mondom, még nem tudom, meglátjuk. Volt, hogy éreztem a hangján, nem tetszik neki, hogy váratom. Válaszokat akar, hogy miért? Vallat, ami zavar. Mondtam neki, hogy szeretném, de még nem tudom hogy mi is van. Ilyenkor jön azzalz hogy de talizni kell, meg utána meglátjuk, hogy mi lesz. Mondjam meg, hogy mi miatt nem tudom, meg kell beszélni stb. Én nem akarok vele lelkizni. Kicsit úgy érzem, hogy sajnáltatja magát nekem. Összezavarodtam. Nem tudom, hogy mi legyen. Van, hogy rendesen felhúz, olyan, mint aki besértődik és önsajnálkozik.


Nem akarom becsapni. De egyelőre talizni sem vele... Sok nekem néha. Olyan, mintha a pasim lenne olykor. Mármint viselkedésbelileg, miközben semmi sincs köztünk. A minap már nem bírtam, olyannyira felhúzott a lelkizős, nyomulós dumájával, és azt mondtam neki, hogy feltűnt valaki, egy régi srác. Ami igaz is. Tudom, hülyeség volt, de rendesen gyomoridegen van, mikor elkezd szövegelni a randiról. Lelkiismeretfurdalást akar bennem kelteni, úgy érzem. Hogy ő akarja, meg urazna értem, nekem csak a kapuig kell lejönni. Neki ezt előre kell tudni a munkája miatt, amit én megértek, csak sokszor olyan komoly követelés szagú az egész. Mintha jogot formálna hozzám...


Teljesen összezavarodtam. :/


Mi legyen? Már előre félek a hétvégétől...


2016. júl. 8. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
21. századi nők. Isten óvjon tőlük.
2016. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Lehet lepontozni, igen.
2016. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

te jó ég! Normális vagy? Nem is ismered. Az, hogy egy gépen keresztül levelezel vele, nem tekinthető ismertségnek. TALÁLKOZZ Vele, és ha nem jön be elsőre élőbe, akkor megmondod a végén, hogy részedről akkor ennyi volna!


Minek beszélgetsz számítógépen vad idegen emberekkel? érthetetlen ez előttem.


A netes ismerkedés arról kéne szóljon, hogy mint egy álláspályázat esetén sok alapvető közös tulajdonság, vagy igényelt tudlajdonság kiszűrésével, fotó tetszése által kiválasztasz egy SZIMPATIKUSNAK TŰNŐ egyént, akivel mielőbb élőben találkozol, hogy ne egy adathalmaz maradjon fényképpel. Ennyi. Ez a funkciója, semmi egyéb.

Sok sikert!

2016. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Ne találkozz vele, felesleges, DE LEGALÁBB küldd el a francba szegényt, had keressen mást magának!
2016. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Ó banyeg... egy buta, megbízhatatlan hisztigép vagy.
2016. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
OMG Inkább hagyd,mond neki akkor h nem akarsz találkozni,amúgy meg mit félsz hisz tényleg csak akkor tudod meg milyen ha találkozol,h-h nyomul? szerintem csak ideges ő is h írod neki "h nem tudom,talán később stb" írd meg neki h mi van és ha lépjen meg a "szegény hülye" mert ha így félsz ennyitől,szerintem értelme se lenne találkozni.
2016. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele,utána majd eldől minden! Ha meg akkor sem érdekel, megmondod neki bocs de nem akarsz folytatást!
2016. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Olyanok válaszoljanak, akik aktív randizók, rendelkeznek párkapcsolati tapasztalattal, mert érezhető egyes kommentekből, hogy még nem csajozott az illető. Telefonon is beszélünk amúgy. Nem csak irogatunk egymásnak.
2016. júl. 8. 15:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha kételkedsz és követelőzőnek érzed, akkor ne találkozz vele, sőt inkább építsd le. Mondd meg neki, hogy úgy érzed, ez nem fog menni.

Tapasztalatból mondom, hogy akiknél éreztem valami furát, mindig kiütközött ez a követelőzés, hiába mondtam normálisan hogy miért nem és meddig nem, mindig teljesen átváltoztak nagyon nem szimpatikus hisztigéppé...

Én az ilyen típusú pasikkal nem fogok találkozni, teljesen kiszámíthatatlanok és megbízhatatlanok.

Hagyd a fenébe, keress olyat, akihez repülsz a randira. Mert így ha el is mennél, ott se lenne jobb, hiszen kényszernek éreznéd az egészet.

Nem kötelező találkoznod vele, nem tartozol neki semmivel. De én is mindig beleesek abba a hibába, hogy lelkiismeretfurdalásom lesz és a kedvéért belemegyek dolgokba, de mindig észbe kapok, hogy ennek semmi értelme.

2016. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A végtelenségig nem lehet csak neten és telefonon beszélgetni, ilyen ismeretségeknél mindig elérkezik az idő ahol már szükség lenne személyes találkozóra, el fog veszni az érdeklődés és meg fog unni téged, fogalmam sincs miért hitegeted szerencsétlent.. Vagy találkozz vele, vagy szakítsd meg vele a kapcsolatot, és kész.
2016. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!