Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon beégettem magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beégettem magamat szerintetek? :/ Más is beleesett volna ebbe a csapdába?

Figyelt kérdés
Rámozdultam egy lányra, és egy ideig beszélt velem, de aztán elővette a telefonját, és megmutatta a lezárási képernyőt, hogy ő a barátja, szóval blablabla. Úgy voltam vele, ez a legpocsékabb lekoptatás, amit valaha hallottam. Egy fekete-fehér kép volt valami csávóról, egy profi fotó. Megmondtam a lánynak a magamét, hogy mondja meg nekem egyenesen, hogyha nem jövök be neki, és nem akar ismerkedni, ne pedig ilyen hülye praktikákkal koptasson le. Azt mondta, igazam van, ez egy hülye praktika tőle, szóval egyenesen megmondja, nem szeretne velem ismerkedni, mert nem jövök be neki. Nem sokkal később láttam őt táncolni és csókolózni a képen látható sráccal... :/
2016. júl. 10. 05:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lmao. No para, nem csak ez az egy leányzó van. :D
2016. júl. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ebben mi a csapda? Egyszerü becsületes lekoptatás.
2016. júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Paraszt volt. Ennél sokkal durvábbak várnak még rád, szóval fel a fejjel.
2016. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

# 3


Szerinted mégis miért volt "paraszt" a lány, azok után, hogy ő igazat mondott a srácnak, aki erre hazugnak állította be és kissé konfrontatív stílusban elmondta, hogy mit szeretne tőle hallani, a lány meg szimplán megismételte az ő szavait?

2016. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

4-es

Megmondom.

Beszélgetsz valakivel, aki az addigi közeledésedet fogadta, nem küldött el. Aztán fogja magát és egy normális beszélgetés közepén csak felmutat egy képet, mint valami csontot a kiskutyának. Nem is vesz emberszámba, csak nesze kisköcsög, értsd, amit mondani akarok.

Vajon miért nem divat manapság a nők körében az udvariasság, kiváltképp az elutasításkor?

2016. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, te nagyon hülye vagy, már elnézést! Igen egy ideig beszèlgetett vele, hogy megtudja mit akar tőle a srác, barátkozást vagy többet.Aztán gondolom miután rájött, hogy nem csak haverkodni, szépen és nyíltan elküldte. Ha meg már az első mondat után elküldi, hogy "bocs barátom van" akkor meg azért lett volna paraszt, nem? :D akkor meg egyből jönne mindenki, hogy " az a r**banc olyan bekèpzelt, hogy azt hitte, hogy minden pasi csak ki akar vele kezdeni. " nem vagy te egy kicsit nőgyülölő?
2016. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Plusz "Beszélgetsz valakivel, aki az addigi közeledésedet fogadta, nem küldött el." Gondolom ha akkor elküld, akkor is paraszt lesz, merthogy " még azt a közeledést se fogadta el! "
2016. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Vajon miért nem divat manapság a nők körében az udvariasság, kiváltképp az elutasításkor?

"

Ismered a mondást, hogy kereslet=kínálat?

Hát ezért.

2016. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!