Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy annyi lány/nő csak a régi női szerepek pozitív oldalát akarja?

Figyelt kérdés
Pl hogy a férfi tegyen meg mindent a kapcsolat elején, keresse, "hajszolja", viszont később a "nem kellemes" része a dolgoknak már annyira nem kell, pl kb egyik fiatal lány nem tud FINOMAN főzni, normálisan mosni, takarítani, mindig noszogatni kell, hogy figyelj, tegyél már rendet legalább magad után (úgy, hogy a férfi is besegít természetesen, pl kapcsolataim nagyrészében én főztem többet, és legalább 2/3ában én voltam a rendezettebb, tisztább fél).
2016. júl. 10. 11:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tök hülyeségeket beszélsz és nem is érted, hogy azt csinálod. Nem érted a lényeget, elmerülsz a részletekben és olyan dolgokat kapcsolsz össze, amik között nincs semmilyen kapcsolat.


A továbbiakban nem reagálok, ha hozzászólsz!



A többiek válaszait köszönöm, illetve továbbra is várom a válaszokat!

2016. júl. 10. 13:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Idősebb nőnemű rokonaim arra tanítottak, hogy "legyél házias, tudj főzni, ezt értékelik a férfiak". A baj csak az, hogy a legtöbbeket ez nem is érdekli kezdetben, így sokakkal odáig sem jutottam el, hogy értékelni tudják, vagyis xart sem értem az öregek tanításaival...
2016. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert ez így logikus. Még jó, hogy mindenből csak a legjobbat akarjuk, mert megérdemeljük. Hogy mivel érdemeltük ki? Hát ... ezt mondd meg te, mert különben önbizalmunk sem lesz. Dolgozz, legyen házad, kocsid, ha jót akarsz enni, vigyél minket étterembe, ha rendet akarsz, vegyél fel takarítót. Ne azért szeress, mert háziasak lennénk, hanem önmagunkért, bármit is jelentsen ez.
2016. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 Na, téged biztosan nem tudnálak önmagadért szeretni.
2016. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!