Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire nehezítem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire nehezítem meg a saját dolgom?

Figyelt kérdés

Mondhatjuk bátran, hogy átlagos srác vagyok 30 körül.

Megvannak az iskoláim, a biztos munkahely(300 feletti nettó), lakás, kocsi, higiéném rendben van, elég tájékozott vagyok, rendszeresen sportolok és még valamennyi humort is össze tudok kaparni, ha nagyon akarok. Elég pozitív és viszonylag alacsony vagyok, kissé talán túl büszke, nem valami érzelmes, viszont egész okos, informált és fantáziadús. Öltözködésem leginkább jellegtelen, nem nagyon érdekel, az arcom is kb. semmi különös.


A gond velem, hogy elég aszociális vagyok.

Pl. sosem bulizok, nem iszok, nem dohányzok, nem járok el társaságba. Idegen embereket nem is nagyon ismerek meg és nincs is rá igényem.

Fesztiváloktól, koncertektől távol tartom magam, szóval nagyon nem ütközöm az ellenkező nemmel.


Szóval ha ismerkedni akarnék, mennyire volna nehéz a helyzetem szerintetek?


2016. júl. 14. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Kiesik pár hely, de ismerkedhetsz a munkahelyeden, bármerre, amerre jársz, vagy a neten. :)

Amúgy, mintha engem írtál volna le (a sportolást leszámítva), csak én nő vagyok! :) Én Tinderen ismerkedem.

2016. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, de ahogy láttam, ez a Tinder ugyan működhet az átlagos lányoknak, de az átlagos srácoknak nem annyira.

Egyszer próbáltam kb. 1 hónapig, de csak 2 találatom volt és egyik sem válaszolt.

Gondoltam, hogy ez nem is nagyon fog változni, így töröltem.

2016. júl. 14. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!