Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti mit gondoltok egy olyan 21 éves lányról, aki már most azért fejleszti magát (egyetemi tanulmányokon kívül), tudását, kapcsolatokat alakít ki a szakmán belül, nívós versenyekre jár, hogy később sikeres és gazdag legyen?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 10:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 azért az öndícséret nálad is megvan
2016. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 szerintem 20 évesen azért már illik tisztában lenni az alapvető tulajdonságaimmal és azt csak tudom magamról,hogy akarok-e majd gyereket,meg hogy szoktam-e magamat fejleszteni..:D Ez nem öndicséret,az más kérdés,hogy te kötegedni akarsz és beleképzeled...
2016. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal szimpatikusabb, mint az, aki azért potyogtatja a gyerekeket, hogy ne kelljen dolgoznia. (Jól sejtitek, én nem vagyok gyes párti :)
2016. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha egy ilyen nő kollegám lenne, mint amit a kérdező leírt, nagyon tudnám értékelni, valószínű jó lenne vele együtt dolgozni.


Viszont férfiként hosszú távú kapcsolatban nem egy gazdag és sikeres lányra vágyom, hanem egy kedves, gyengéd, szerető, melegszívű lányra.


Ha csak egy dugás kell, arra meg akármilyen punci megfelel. akkor is, ha gazdag és sikeres

2016. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!