Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sztetek van értelme az interne...

Zsebvirág kérdése:

Sztetek van értelme az internetes ismerkedésnek?

Figyelt kérdés
Legyen az barátság vagy szerelmi jellegű. Van értelme? Mondjuk itt vagy máshol? Ha nincs közelben az illető? És ha igen aminek az esélye 5%?

2014. júl. 1. 21:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Barátság oké.Szerelmi jellegű nem,kizárva.Van egy nagyon kevés akinek sikerül de a legtöbbeknek nem.
2014. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Eddig garantált pofára esés volt így is, úgy is.
2014. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
van...
2014. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
nem tartom jó ötletlenk
2014. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen van esély ha normális mind2 fél
2014. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
igen, volt több hosszabb rövidebb kapcslatom neteröl és persze csomó elsö és egyben utolsó randim, de végül a férjemet is társkeresö oldalon ismertem meg.
2014. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme O.o
2014. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én barátság (legjobb barátnő, csak a távolságot csak ritkán tudjuk leküzdeni) és szerelem (fél éves kapcsolat) témakörben is pozitívat éltem meg, bár a nagy számok törvénye és a szerencse is segít. :)
2014. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Na akkor nektek mázlitok volt,és a kevesek közé tartoztok.
2014. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Akkor van értelme, ha elérhető közelségben van a másik. Ha nincs esély legalább 1-2 hetente találkozásra akkor felesleges... Csak az interneten barátságot sem lehet fenntartani hosszabb ideig, ha nincs személyes találkozás sosem. Amúgy én a barátomat interneten ismertem meg szóval szerintem ha talál szimpatikus embert valaki az interneten, akkor egy próbát megér, nem?
2014. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!