Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből az üzenetből szűrjem le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből az üzenetből szűrjem le a lényeget és meneküljek is vagy mi?

Figyelt kérdés

Egész nyáron dolgozok vannak laza napok de a hétvége húzós és akkor nem tudok mindig irogatni Vele meloban. Ő (20l) nem dolgozik. Pentek delelott meg irogattunk aztan delutan olyan sok munka volt, hogy nem tudtam visszairni és mivel biciklivel jarok dolgozni meg haza is kellett tekernem. Raadasul a kompot is epphogy elertem.Ahogy hazaertem irtam is de ez ekkor mar mindegy volt mert egy szavas valaszok es a tobbi szoval mikor bedurcul egy lany .. Mikor mar bealudtam irt egy ilyet.

"Igazabol az, hogy ma nem torodtel velem...jo persze megertem, h ma huzos napod volt meloban...de azert annyit igazan megirhattal volna, h bocsi, de nagyon sok a munka ma, ha hazaertem irok v vmi ilyesmi...igy most ketsegek kozott hagytal es azt hittem, h van vmi baj, v h haragszol vmiert v barmi"

Komolyan mar elegem van h mindenkinek a ku**va facebook korul forog az elete..majd ha o is dolgozna aterezne h neha nem lehet. Szerintetek mi legyen 3 honapja ismerkedunk meg most legyen vege ha mar ennyitol izel vagy mi?


2016. júl. 23. 06:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy a meló az meló és ott nem tudsz írni. Ne is keressen ott, csak ha baj van. Majd amikor hazamégy, akkor tudsz írni.
2016. júl. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Értelen egoista kislány.

Szerintem is mond meg neki hogy te meló alatt semmit nem tudsz írni neki.

Ha tovább hisztizik akkor hagyd a fenébe.

2016. júl. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"jo persze megertem, h ma húzós napod volt meloban"


Sajnos nem érti meg. Mondd meg neki, hogy az egy munkahely, es irsz ha tudsz, de nem ugy megy higy jaj msg egy uzi gyorsan.

A munkahely az munkahely. Ha ezt nem érti meg én nem maradnek vele egyutt. Eleg gyerekes a gondolkodása.


27N

2016. júl. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan 20 évestől, aki az életben nem dolgozott, és mindent megadtak neki, ne várj ennél sokkal többet.Próbáld meg neki még egyszer elmagyarázni, de ha nem érti meg, keress magadhoz való értelmes lányt.
2016. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menekülj!

Úgy vettem észre az olyan ismerőseimen, akik összejöttek ilyen lányokkal, hogy nem túl jó kapcsolataik voltak. Ha az egyik fél ilyen volt, később is mindenért hisztizett és elvárta, hogy folyamatosan megkapja a figyelmet.

2016. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De mondjuk egy ilyen miatt hogy mondod Neki meg h koszonod szepen de te ebbol nem kersz?
2016. júl. 23. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
hát pont így.
2016. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy-ket pasi is ezt csinalja...

En munka mellett dolgozom es ha kell, akkor meg gyakorlatra is kell jarnom, tehat tenyleg nincs sok szavadidom.

De ezt olyan nehezen ertik meg.

Az egyik srac azt mondta, hogy uncsi vagyok, mert orakat kell egy-egy uzenetemre varnia.

Megertem hogy neki nincs ilyen problemaja, mert 28 evesen a szulei tartjak el, de ilyenen kiakadni.

Majd megtudja a lany is, ha dolgozni fog...

2016. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!