Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagydarab (nem izmos) férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagydarab (nem izmos) férfiként hogyan kezdeményezhetnék nála? (online ismerkedés)

Figyelt kérdés

Nagydarab,mackós férfi vagyok.

Facebookon rátaláltam egy nőre aki nagyon szimpatikus a képei,bejegyzései alapján.

Nagyon szeretnék kezdeményezni nála de tartok a visszautasítastól...pedig nem vagyok az a félős fajta.

Ez a nő elképesztően gyönyörű,modellkedik is.

Én pedig...hát nem vagyok egy Alain Delon :)

Mackós vagyok és hát így félek hogy elküld a francba.

Ilyenkor mit tehetek?Inkább felejtsem el az egészet?


2016. júl. 26. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Felecsd el. Kövérnek nem jár ilyessmi. Sem.
2016. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolt csak végig:

1.verzió: nem próbálkozol be nála, a végkimenetel az, hogy nem jössz vele össze

2.verzió: bepróbálkozol nála

a,lehetőség: elutasít, a végkimenetel az, hogy nem jössz vele össze

b,lehetőség: ad egy esélyt, a végkimenetel az, hogy elviszed randizni

Ha meg sem próbálod esélyt sem adsz annak, hogy sikerüljön. Ha viszont megpróbálod és mégsem jönne össze akkor sem veszítesz semmit, hisz ugyanott leszel, mintha meg se próbáltad volna.

2016. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan próbáld meg, az én barátom is nagydarab (szerintem iszonyat szexi) és szerinte pedig én vagyok elképesztően gyönyörű. Együtt vagyunk több mint egy éve. Igaz, a sztorihoz hozzátartozik hogy több év alatt próbálkozott be nálam párszor, mire igent mondtam. És az is fontos, hogy nekem az arc van mindenek előtt, az övé pedig tökéletes a számomra.

Ahogy a második mondta, ha meg sem próbálod, nem tudod meg, hogy mi lett volna a válasz. Úgy legalább "megnyugszol".

2016. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem megpróbálom..aztán lesz ami lesz.

De nagyon remélem,hogy jól alakul.

Ha nem tetszem neki és esélyt sem ad akkor nem tudok mit csinálni....

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. júl. 26. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!