Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 8 randi után milyen szöveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 randi után milyen szöveg egy pasi szájából a nem való nekem komoly kapcsolat (szomorújel)?

Figyelt kérdés
A legelején nem ezt mondta. Most az a szöveg, hogy ő nem mondta, hogy járni akar, csak, hogy majd alakul...Hova, ha nem való neki komoly kapcsolat állítása szerint?

2016. júl. 26. 13:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatban reménykedett.
2016. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
és miért kell hazudozni? ezt az elején meglehet mondani és nem vetíteni vagy én vagyok ennyire őszinte csak?
2016. júl. 26. 13:45
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem voltál könnyű préda... Erre csak büszke lehetsz. :)
2016. júl. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzek Veled. Én is jártam már így... Töketlen, nem képes egyenesen közölni a szándékait, ráadásul ezzel a dumával takarózik, az igazi szándékait takargatja... :)
2016. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolhatott, ha az elején elmondja hogy csak szexkapcsolat érdekli, akkor ott lezárod az egészet, viszont ha kamuzik, még bármi kialakulhat, és nem számított rá, hogy részedről komollyá válik a dolog. Másik eset pedig hogy párhuzamosan van valaki más is, és inkább őt választotta...
2016. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
7%

Néha tényleg elcsodálkozom, miért kerülnek ilyen kérdések a felnőtt párkapcsolati kérdések közé? Hol van itt párkapcsolat? Miért kérdez ekkora baromságot egy felnőtt?


Egy felnőtt le tud fordítani magyarról magyarra egy mondatot: "nem való nekem komoly kapcsolat" = nem akarod tőled semmi komolyat. Esetleg dughatunk, de többre ne számíts. Nem te leszel, akit bemutatok az anyámnak, a barátaimnak, akivel tervezem a jövőt. Soha ne mondd persze, hogy soha, de alapvetően, ha neked olyan pasi kell, aki komolyan vesz, akkor dobbants.

2016. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
szerintem utolsó, te nagyon általánosítasz... nem tudhatod ki-mit gondol...minden ember más és más... amikor beszélgettünk, azt mondta, h minden barátnőjét megcsalta és nagyon bánja... nem tudhatod ki-milyen..hogy lehet így általánosítani?
2016. júl. 26. 13:54
 8/24 anonim ***** válasza:

Nekem sem kifejezetten való, bár valahol szeretném. :)


2 évre vagyok berendezve, 4 élettárs, és mindegyikkel a 2. év után szakítottunk :)


Nem miattuk, hajlamos vagyok elunni magam, illetve hűtlenkedni, kiszámíthatatlan, hangulatember vagyok. Tisztában vagyok a hibáimmal. Emellett intelligens, korrekt, tán még egy picit öntelt is :D


Az ilyen ember általában csak szexet akar, de ha ezt nyíltan kimondaná, el lenne zavarva :) Nem érdekled, mint nő, hanem csak mint lehetséges szexpartner.


30/F

2016. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Értem én, de pontosan tudta, h nem érdekel csak szex,, ezt az elején megbeszéltük.
2016. júl. 26. 13:59
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azért kamuzott és udvarolt, mert ezt előre letisztáztad, hogy csak szex nem érdekel. Őt viszont igen, gondolta ha beadja, hogy komolyan érdeklődik, hamarabb hanyatt vágod magad.


Mivel kiderült, hogy baromira nem ugyanazt akarjátok, örülj neki, hogy megszabadultál tőle. 8 randi nem a világ.

A folytatást ne erőltesd, töröld a pasi számát, minden elérhetőségét, és ismerkedj mással.


Nem kell ezt ennyire a szívedre venni.


30n

2016. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!