Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a tulajdonság ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a tulajdonság ami elveszi a kedved a másik személytől randin?

Figyelt kérdés

Olvastam más kérdések alatt hogy van akit a lábfétis zavar, van akit az anime fanság, van akit a túlzott alkohol és droghasználat.


Nektek mi?


2016. júl. 27. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Drogozás, feminizmus, hiszti, pénzéhesség, hazudozás, igénytelenség.
2016. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Az ha nem kapcsol, hogy egy szexrandin van.


.23/F

2016. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha cigizik, ha egoista, ha az a tipikus én mindenkinél jobban tudom, csak úgy jó ahogy én csinálom és ezt ráerőltetem másokra is tipus, ha gyerekes, ha link alak, ha kibújik a munka, felelősség alól. De ezer dolog van még ami egy randin kiderülhet és taszító.
2016. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Ápolatlan, büdös, önző, egyfolytában csak önmagáról beszél, buta, udvariatlan, az exeiről mesél, tolakodó.
2016. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha büdös, látszik a megjelenésén, hogy igénytelen, ha drogozik, ha cigizik, ha nem udvarias. Ezek teljesen kizáró okok.
2016. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A butaság.
2016. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most már nem randizok olyannal, akivel nagyon különbözők vagyunk személyiség, életritmus, tervek szempontjából és semennyire sem vonzó számomra. Személyes találkozón lesz teljes a kép valakiről, és ott jönnek olyan dolgok, amik neten nem látszanak, vagy ott derül ki, ha sokat hazudott magáról.

Ilyen kedvemet szegő dolgok lehetnek, ha másnak mutatta magát neten, mint aki ő a valóságban, akár belső, akár külső dolgok tekintetében, ha ápolatlan, a gesztusai, a viselkedése élőben.

Én óvatos vagyok az új ismerősökkel ilyen tekintetben, hajlandó vagyok bárkivel barátkozni, de csak annak nyílok meg teljesen, akiben alaposan meg tudok bízni, ehhez pedig idő kell.

2016. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy látom a lepontozások alapján, hogy valaki nagyon magára ismert.:)
2016. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ápolatlan, ha egy bizonyos szinten túl mocskos a szája, ha valami olyan alapvető kérdésben gondolkodik máshogy, mint én, ami problémákat okozna. Nem politikára gondolok, hanem pl. családalapítás. Ha valaki irtózik a gyerekektől, az nem az én emberem. Ha nagyon különbözik az életmódja az enyémtől, az is komoly probléma. Egy bizonyos szintig tudnak idomulni a felek, ha akarnak, de csak egy bizonyos szintig. Ha valaki bunkó, akkor szintén nem játszik.


Nyilván az ember nem mindig az eszével gondolkozik... Volt egy ismerősöm, akivel többet szerettem volna, holott emberileg hagyott maga után kívánni valót. :)

2016. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Noren1989 ***** válasza:

A butaság, ha valaki turkálja az ételt, sok felesleges, mondanivaló nélküli csacsogás, egy bizonyos hangszín (amennyiben nem telefonáltunk a randi előtt, volt már rá példa). Igénytelenség. Ennyi jutott eszembe.


26/F

2016. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!