Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehetett volna kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetett volna kezdeni?

Figyelt kérdés

Hétvégén strandon voltam (magam), kiszúrtam egy társaságot egy srác a barátnőjével + egy kísérő lány maga. Lényeg hogy oda mehettem volna mert,ketten falták egymást a lány meg csak ücsörgött ott. Szóval mi lett volna az ideális nyitás mit mondhattam volna neki?

Mindkét nem véleménye érdekelne



2016. aug. 2. 09:28
 1/4 anonim válasza:
100%

Odamehettél volna, szegény biztos unta magát es gyertyatarto szerepet toltott be.(utalom az ilyent)

Odamentel volna es megkerdezted volna: nincs kedved egyet setalni/eljonni egy italra? Vegulis itt nincs nagy tarsasagod.

Lany vagyok.

2016. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Az a baj, hogy nem mindenki szereti, ha így odamennek hozzá, plusz ha ő nem hagyta ott a cimboráit, akkor így eleve rövidre zárta azt a lehetőséget, hogy bárki is odamehessen hozzá. Arról nem is beszélve, hogy ha a srác meg a barátnője ott nyalakodtak, és te odamentél volna, akkor lehet, hogy még téged tartottak volna pofátlannak, mert megzavarod a csodálatos "magánéletüket". Egyébként az sem biztos, hogy a csajnak nem volt barátja, lehet, hogy dolgozott az illető, vagy beteg volt, és nem volt velük. De az is lehet, hogy a csaj nem érezte kínosnak, hogy végignézi, amint a haverjai smárolnak, talán megszokták, hogy egymás előtt ez teljesen természetes. Szerintem ezernyi buktatója lehet egy ilyen ismerkedésnek, társaságban lévő emberekhez nagyon nehéz úgy odamenni, hogy csak az egyikkel próbálsz kommunikálni. Én úgy gondolom, hogy ha a csajt nagyon zavarta volna ez a helyzet, vagy nagyon akart volna ismerkedni, akkor leválik a haverjairól, nyilván ő is tudja, hogy ha egyedül van, akkor azért jobban odamennek a fiúk is. Talán jobban is tetted, hogy társaságban lévő emberekhez nem mentél oda.
2016. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első, szerintem ha egyből odamegyek azzal hogy igyunk vagy sétáljunk. Úgy egyből nemigen menne kell valami rávezető beszélgetés aztán talán...

Szerintem ha elég bátor lettem volna (már minD1) és odamegyek valami értelmesebb dumával fent tudom tartani az érdeklődését akkor még össze is jött volna, na de mindegy majd a hétvégén :)

Addig is azért tippek továbbra is jöhetnek.

2016. aug. 2. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
2. Mivan ha ez, lehet hogy az! Ezek csak találgatások, akkor és abban a helyzetben nincs mellette senki, de ha megszólítja, vagy mond pár mondatot, biztos kiderül az igazság. Ha meg van valakije, akkor -örülök hogy találkoztunk, és szép napot, szia! Ennyit kell mondani, semmi többet! Jön a következő :) F.
2016. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!