Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiu 25 évesen sodródik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu 25 évesen sodródik az életben, semmi célja, gyerekes, akkor a nőknél semmi esélye?

Figyelt kérdés

ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy jól néz ki.


ismerős gyerek ilyen, aztán csak és kizárólag olyan nők dugnak vele, akik fiatalok, vékonyak, csinosak, szexik.


Tehát semmi elhizott ocsmányság.


Csak tudjátok az a baj, hogy ha én lennék céltalan az életben, akkor erre fognák, hogy nem kellek a nőknek...mintha ez valami szabály lenne.


Közben meg teljesen nyilvánvaló, hogy a nőzési sikerrátát a KÜLSŐ határozza meg első körben...minden más csak félmegoldás.


De most komolyan, egy olyan ember nem büdös a nőknek, akit kivágtak egyetemről évek óta, azóta semmit nem csinál, csak járkál a 30 órás munkahelyére alig 100ezerért, utána meg otthon veri a répát?


Iyeln pasik esetében nem kapcsol be a vészharang lányok? Vagy ilyenkor eltompul a hatodik érzék? És csak a csufi fiuknál vagytok kreativak a lerázást illetően? Mert akkor ugyanis mindenbe képesek vagytok belemagyarázni, hogy MIÉRT NEM KELL.


2016. aug. 7. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem a csufiknál vagyunk kreatívak a lerázásban, hanem a hisztis, gyerekes kisfiúknál, akit nem akarunk nevelgetni, ha már a saját anyjának sem sikerült.

Tegyük hozzá, hogy nyilván te is csak a belsőt nézed, miközben azért vergődsz, hogy "fiatal, vékony, csinos, szexi" lányok nem állnak veled szóba... (remélem tudod mi az a szarkazmus) Amelyik nőnek egy életképtelen, céltalan senki kell, az olyan is. Ha pedig neked ez a fajta kell, egészségedre, csak utána ne gyere azzal, hogy minden nő milyen felszínes, buta senki, miközben csak az ilyenek után futsz...

2016. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

bocs, de valahogy akármi van, AKÁRMILYEN körülmény van, én olyan nőnek sosem kellek, aki vékony, fiatal, és szexi.


tényleg nem kell nagy dolgokra gondolni, legyen mondjuk csak 6/10-es csaj


nekem még EZ IS elérhetetlen

2016. aug. 7. 13:25
 3/10 A kérdező kommentje:
pedig én agyilag sokkal jobb vagyok, mint a nevezett csávoka.
2016. aug. 7. 13:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod... “amit szabad Jupiternek...“ szóval szokj csak hozzá.
2016. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
elliot rodger
2016. aug. 7. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Alkalmi szexnél csak a külső számít bárki bármit mond.

Az más kérdés, hogy normális, jóravaló nőnek hosszútávra, családalapításhoz nem kéne. Oda nem elég egy szép pofi.

De ti nyilván az alkalmi szexet nézed csak. Oda meg tényleg a külső számít csak.

2016. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nekem 2-3 évet kell átlagban csúszni-mászni azért, hogy egy átlagost alulról éppencsak kapirgáló nő akarjon járni velem.


most is van barátnőm, fél év után már összeköltözni akar meg gyerekvállaláson spekulál, ami engem nagyon aggaszt. :(


És én nem csak alkalmi szexet szeretnék, de az sincsen rendben, hogy állandoan olyna nőkkel kell lennem, akik nem izgatóak :(


tehát számomra pl nem fogadható el, hogyha egy nőnek nagyon kicsi a melle és hasonló hiányosságok, pl hizásra hajlamos :(


Annyi szép nő van, akiknek van melle és vékonyak, csak ugye ők már nem az én kategóriám, és ha fejre állok SEM fog egy sem akarni tőlem semmit.

2016. aug. 7. 16:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit tudsz mégis nyújtani, amivel kiérdemelnél egy náladnál jobb nőt? Gondolom te sem vagy egy Adonisz, az alapján amit leírtál, szóval a külsőddel biztos nem tudsz megfogni egy tip-top nőt. Mellé mit tudsz még felmutatni? Mit tudsz nyújtani pl. személyiségben? Mit értél el, ami alapján érdekes lehetsz?


Amúgy szerintem hagyd ott a barátnődet, jobb lesz neki nélküled.

2016. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

de miféle tiptop nőt?


az, hogy egy nőnek lapos a hasa, meg van érzékelhető méretű melle és nem ronda az arca az nem nagy szám....EZRÉVEL járkálnak ilyenek a világban.

2016. aug. 7. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Linkelj már egy képet arról, kb. milyen nőre gondolsz! Illetve a saját külsődről is írhatnál legalább, hogy mennyire van egy szinten az elvárásoddal.
2016. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!